Domeeninimede arv kasvanud 22%

Ardi Jürgens
Jaga:

Antud blogipostitus on 172 kuud vana ning ei pruugi olla enam ajakohane.

Verisign raporteerib, et käesoleva aasta esimese poole lõpuks oli domeeninimede arv võrreldes eelmise aasta sama ajaga ülemaailmselt kasvanud 22% .

Kokku oli 2008. aasta esimese poolaasta lõpuks kõikides tippdomeenides registreeritud 168 miljonit domeeninime. Suurimad tippdomeenid olid .com, .de, .cn, .net, .uk, .org, .info, .nl, .eu ja .biz.

Maatähisega tippdomeenides registreeritud domeene oli kokku 65 miljonit, suurimad maatähisena kasutusel olevad tippdomeenid olid Saksamaa, Hiina, Suurbritannia, Holland, Euroopa Liit, Argentiina, Itaalia, Ameerika Ühendriigid, Brasiilia ja Šveits.

Täpsemat statistikat ja ülevaadet domeeniregistreerimiste dünaamikast pakub Verisigni raport. Verisign ise on muide .com ja .net tippdomeenide registrite ülalpidaja.

Populaarsed postitused

Partner soovitab:
Veebilehe optimeerimine paneb tulud kasvama

Digielu
Tänapäevase veebilehe optimeerimine mõjutab otseselt seda, kui hästi nii otsingumootorid kui ka kasutajad sinu veebilehte tajuvad.

Teeme andmebaasiühendused turvalisemaks

Ingmar Aasoja
Teatavasti on SQL andmebaaside kasutajatel vaikeseadistustes lubatud ühenduda ainult lokaalselt, mis tagab selle, et andmed ei liigu üle võõraste võrkude....

Partner soovitab:
Kuidas tõsta e-poe müüki disaini abil?

blogi
Kas oled märganud, et veebilehed on justkui uued vaateaknad? Inimesed toimetavad üha enam veebis, mis tähendab, et ka suur osa oste tehakse seal. See...