Aitäh, et aitate meil rokkida!

Ardi Jürgens
Jaga:

Antud blogipostitus on 151 kuud vana ning ei pruugi olla enam ajakohane.

Hiljuti korraldasime Faktum & Ariko kaastööl uuringu, mille raames selgitasime välja Eesti ettevõtete arvamuse nende teenusepakkujate kohta, kes aitavad neil internetis esindatud olla.

Algatuseks uurisime, milliseid teenusepakkujaid ettevõtjad üldse teavad. Esile tõusis kaks teenusepakkujat. Nagu arvata oli, siis kodulehekülje majutajatest teatakse eelkõige Zone ja Elioni (curse you, hot.ee!). Domeenide registreerimisteenuse osas on aga Zone selgelt tuntuim Eesti teenusepakkuja.

See, kui meid teatakse on loomulikult tore, aga mis meile kõige rohkem huvi pakkus oli see, kuidas meie teenuseid hinnatakse. Selgub, et on mille üle rõõmustada.

Kõigist, kes soovisid meie teenustele hinnangut anda, leidis tervelt 77%, et Zone teenuste tase on väga hea või hea, ülejäänud pidasid meie teenuste taset keskmiseks (lubame end parandada!). Halvaks või väga halvaks ei hinnanud meie teenuseid ükski hinnangu andnu. See oli valdkonna parim tulemus. Hea on tõdeda, et väga hea hinde andnuid oli meie klientide hulgas märgatavalt rohkem, kui teistel.

Kliendi rahulolu osas muutus pilt veelgi paremaks. Neist küsitletuist, kes osutusid meie klientideks, on teenustega rahul tervelt 98% vaid 2% ei osanud hinnangut anda. Ka see on valdkonna parim tulemus. Siiras rõõm on tõdeda, et ainsa teenusepakkujana ei pälvinud me oma klientidelt üldse negatiivseid hinnanguid.

Meie jaoks üks olulisemaid näitajaid on kindlasti see, kas meie kliendid julgeksid meie teenuseid soovitada oma partneritele, selgub, et julgevad. Võrreldes teiste teenuspakkujatega on meie klientide hulgas on kõige enam neid, kes soovitaks oma teenusepakkujat ka teistele.

Super hinnangud saime ka hinnetes klienditeenindusele, hinna ja kvaliteedi suhtele, töökindlusele ja usaldusväärsusele.

Kokkuvõtlikult tuleb öelda, et saadud tulemused ületasid meie ootuseid ja andsid teretulnud doosi indu juurde. Me rokime! 🙂

Aitäh teile ettevõtjad, heade sõnade ja osutatud usalduse eest!

Veidi fakte uuringu kohta. Selle viis läbi Faktum & Ariko käesoleva aasta mai viimastel nädalatel. Küsitleti 499 Eesti väikese ja keskmise suurusega ettevõtet, kes valiti Äriregistrist välja juhusliku valiku alusel. Küsimustele paluti vastata inimesel, kes on ettevõttes kõige paremini IT alaste küsimustega kursis. Küsitluse tellijat vastajatele ei avaldatud.

Populaarsed postitused

Vähem peavalu uute PHP versioonidega

PHP 8.2 nüüd ametlikult väljas

Ingmar Aasoja
PHP versioon 8.2 on nüüd ametlikult väljas. Käesolevaga keskendume sellega kaasnevatele olulisematele uuendustele.

Partner soovitab:
Veebilehe optimeerimine paneb tulud kasvama

Digielu
Tänapäevase veebilehe optimeerimine mõjutab otseselt seda, kui hästi nii otsingumootorid kui ka kasutajad sinu veebilehte tajuvad.

Teeme andmebaasiühendused turvalisemaks

Ingmar Aasoja
Teatavasti on SQL andmebaaside kasutajatel vaikeseadistustes lubatud ühenduda ainult lokaalselt, mis tagab selle, et andmed ei liigu üle võõraste võrkude....