01.01.2019 rakendub uus virtuaalserverite hinnakiri

Mõned päevad tagasi algas Zone jaoks 20. tegutsemisaasta. Meil on siiras heameel olnud seda alustada koos rekordilise arvu klientide ja kasutajatega. Oleme tänulikud, et Eesti ettevõtted, eraisikud, riigiasutused ja organisatsioonid usaldavad meid enam, kui ühtki teist veebimajutusteenuse pakkujat.

Oleme selle nimel ka palju pingutanud – meie klientide käsutuses on alati kaasaegne riistvara, kiired võrguühendused ja väga abivalmid klienditeenindajad. Pidevalt panustame sellesse, et meie teenused vastaksid üha kiiremini muutuvas maailmas parimatele infoturbepraktikatele ning aitame oma klientidel maandada nende andmete töötlemisega seotud riske.

Mis on eelmisest sajandist sisuliselt puutumatuna püsinud, on meie teenuse hind. Tänaseks oleme siiski jõudnud piirini, kus ka meie ei suuda üksnes efektiivsuse parandamise ja tehnilise innovatsiooni abil tõusvaid sisendhindu (elektri hind, tööjõu hind jne) kompenseerida.

Seetõttu korrigeerime sarnaselt paljudele ettevõtetele ka meie aasta alguses oma teenuste hindu. Virtuaalserverite teenuspakettide uued hinnad alates 01.01.2019 väljastatavatel arvetel:

– pakett I 6,25 € (7,50 € koos km) kuus, aasta kaupa tasudes soodushind 5,55 € (6,66 € koos km) kuus

– pakett II 11,75 € (14,10 € koos km) kuus, aasta kaupa tasudes soodushind 10,55 € (12,66 € koos km) kuus

– pakett III 20 € (24 € koos km) kuus, aasta kaupa tasudes soodushind 18 € (21,60 € koos km) kuus

Varem väljastatud arvetel kehtivad senised hinnad ka juhul, kui teenuse periood ulatub 2019. aastasse. Kui oled valinud aastast lühema makseperioodi, on sobilik see aastaseks ümber vormistada: saad senist soodushinda kasutada terve aasta.

Kui kasutate Zone arvete tasumiseks e-arve püsimakset, siis soovitame üle kontrollida sellele seatud limiit. Käsitsi seadistatud püsimaksel tuleb viia summa uuel arvel olevaga vastavusse.

Arusaadavalt jätkame samal ajal pingutusi selle nimel, et meie teenus muutuks veelgi mugavamaks, turvalisemaks ja võimalusterohkemaks.