Zone soovitab: Eesti parimad spetsialistid

Kui vajad abi oma veebilehe ehitamisel, uuendamisel või parandamisel, siis pädevaimad ja osavaimad spetsialistid leiad siit! Meie koostööpartnerid on oma valdkonna crème de la crème: nad tunnevad läbi ja lõhki nii Zone platvormi, SEO hingeelu kui ka veebiturundust ning tänu aastatepikkusele koostöökogemusele meiega suudavad nad sinu veebilehe peenhäälestada üle Interneti säravaks briljandiks.

Vellex Digital

Vellex Digital

Järgime parimaid programmeerimise tavasid ja kasutame kulisside taga stabiilset, kuid skaleeruvat tehnoloogiat. Veebi taustaarenduseks kasutame LAMP või MERN tööriistu. Mobiilirakenduste puhul töötame React-Native raamistikuga, et pakkuda iOS-i ja Android-seadmete jaoks ühte koodibaasi.
Kõik meie veebi- ja mobiilirakendused on valmistatud eritellimusel. Tänu optimeeritud ja organiseeritud koodile (MVC) tagame kiired laadimisajad ja kõrge turvalisuse. Meie lahendusi ei pea klient uuendama ega hooldama. Vellex SLA pakett hoolitseb kõigi vajalike hooldustööde eest, mis veebi- ja mobiilirakendustega kaasnevad

Võta ühendust

  Telefon: +372 567 824 78
  E-mail: office@vellexdigital.com
  Vellex Digital