1. veebruarist 2020 rakendub uus virtuaalserverite hinnakiri

Oleme tänulikud, et Eesti ettevõtted, eraisikud, riigiasutused ja organisatsioonid usaldavad meid enam, kui ühtki teist veebimajutusteenuse pakkujat.

Oleme selle nimel ka palju pingutanud – meie klientide käsutuses on alati kaasaegne riistvara, kiired võrguühendused ja väga abivalmid klienditeenindajad. Pidevalt panustame sellesse, et meie teenused vastaksid üha kiiremini muutuvas maailmas parimatele infoturbepraktikatele ning aitame oma klientidel maandada nende andmete töötlemisega seotud riske.

Seoses makseteenuste hinnatõusu ja e-arvete laialdasema kasutuselevõtuga muutuvad alates 1. veebruarist 2020 lühema kui aastase makseperioodiga Virtuaalserveri teenuspakettide hinnad.

Aastase arveldusperioodi kasutajatele säilivad senised hinnad. Kui olete valinud lühema makseperioodi, saate selle aastaseks ümber vormistada kirjutades info@zone.ee.

Virtuaalserverite teenuspakettide uued hinnad alates 1 veebruarist 2020 väljastatavatel arvetel:

Pakett I 6,50 (7,80 € koos km) kuus, aasta kaupa tasudes soodushind 5,55 € (6,66 € koos km)
Pakett II 12,00 (14,40 € koos km) kuus, aasta kaupa tasudes soodushind 10,55 € (12,66 € koos km) kuus
Pakett III 20,30 € (24,36 € koos km) kuus, aasta kaupa tasudes soodushind 18 € (21,60 € koos km) kuus

Varem väljastatud arvetel kehtivad senised hinnad kuni arveldusperioodi lõpuni.

Kui kasutate Zone arvete tasumiseks e-arve püsimakset, siis soovitame üle kontrollida sellele seatud limiit. Käsitsi seadistatud püsimaksel tuleb viia summa uuel arvel olevaga vastavusse.

Arusaadavalt jätkame samal ajal pingutusi selle nimel, et meie teenus muutuks veelgi mugavamaks, turvalisemaks ja võimalusterohkemaks.