Zone.ee tegevjuhina alustas tööd Riho Kurg

Eesti juhtiva domeenide registreerimise ja interneti infrastruktuuriteenuste osutamisega tegeleva ettevõtte Zone Media etteotsa asus 28. märtsist 2011 Riho Kurg. Ettevõtte senine tegevjuht Martti Varik jätkab juhatuse esimehena.

“Tean Zone Media meeskonda juba pikka aega ning olen alati nende pühendumist ja tehnilist taset kõrgelt hinnanud, “ kommenteeris värske tegevjuht. “Zone poolt aastate jooksul üles ehitatud tarkvarasüsteemid ja infrastruktuur võimaldavad juba praegu pakkuda Eesti turul unikaalseid teenuseid. Sellegipoolest ei ole minu silmis Zone veel saavutanud oma täit potentsiaali, vaid on arenev ja väga kõrge kasvuperspektiiviga ettevõte.”

Riho Kurel on arvestatav töökogemus infotehnoloogia ja telekommunikatsiooni valdkonnas, enne Zone Mediaga liitumist juhtis Kurg Linxtelecom Estonia serverikeskuste üksust. Eelnevalt on ta töötanud ettevõtetes nagu Columbus IT Partner Estonia, GuardTime, Skype ja Oracle.

Riho Kurg on lõpetanud Tartu Ülikooli 1995. aastal cum laude teoreetilise keemia erialal.

Zone Media senise tegevjuhi Martti Variku sõnul toob Riho Kurg endaga kaasa Eestis ainulaadse kogemuse interneti infrastruktuuriteenuste ülesehitamisel ja märkimisväärse kogemustepagasi tööst rahvusvaheliste meeskondadega: “Kuna juba lähiajal ootavad meid ees märkimisväärsed infrastruktuuri uuendustööd ja meie kaugem eesmärk on Zone teenused viia edukalt konkureerima rahvusvahelisel turul, siis leiavad Riho unikaalsed oskused peagi rakendust.”