Planet.ee blogi teenus

margus
Jaga:

Antud blogipostitus on 174 kuud vana ning ei pruugi olla enam ajakohane.

Nüüdsest on Planet.EE kasutajal võimalik paari hiire klikiga avada oma isiklik blogi aadressil:

http://.planet.ee/

Tegemist on täismahus blogiteenusega, mis tähendab seda, et kasutaja ise ei pea omama IT alast kõrgharidust, et blogimootorit serverisse installeerida ning seda seadistada. Kõik paigaldatakse automaatselt. Analoogid siinkohal on näiteks Blogspot ja WordPress dot com.

Vihjeks tõsisematele blogijatele seda, et Planet.EE blogi võimaldab ka teistest blogiteenustest (WordPress, Blogspot, Livejournal või lihtsalt atom/rss fail) kõik postitused Planet.EE blogisse importida. Samuti on blogi võimalik teha Eesti, Vene või Inglise keelseks.

Vaata näidet: http://zoneblog.planet.ee

Blogi tegemiseks pead sa olema Planet.EE kasutaja (registreeri siit). Seejärel logi sisse Planet.EE halduskeskusesse ning aktiveeri blogi menüüpunkti Blog alt.

Populaarsed postitused

Vähem peavalu uute PHP versioonidega

PHP 8.2 nüüd ametlikult väljas

Ingmar Aasoja
PHP versioon 8.2 on nüüd ametlikult väljas. Käesolevaga keskendume sellega kaasnevatele olulisematele uuendustele.

Partner soovitab:
Veebilehe optimeerimine paneb tulud kasvama

Digielu
Tänapäevase veebilehe optimeerimine mõjutab otseselt seda, kui hästi nii otsingumootorid kui ka kasutajad sinu veebilehte tajuvad.

Teeme andmebaasiühendused turvalisemaks

Ingmar Aasoja
Teatavasti on SQL andmebaaside kasutajatel vaikeseadistustes lubatud ühenduda ainult lokaalselt, mis tagab selle, et andmed ei liigu üle võõraste võrkude....

Partner soovitab:
Kuidas tõsta e-poe müüki disaini abil?

blogi
Kas oled märganud, et veebilehed on justkui uued vaateaknad? Inimesed toimetavad üha enam veebis, mis tähendab, et ka suur osa oste tehakse seal. See...