Zone on aastast 1999 tegutsev Interneti tugiteenuste pakkuja

Meil on, mille üle uhkust tunda ja tänulik olla: enam kui kahe aastakümne vältel oleme oma teenustega õla alla pannud kümnetele tuhandetele nii Eesti kui ka rajatagustele ettevõtetele, organisatsioonidele, startuppidele ja eraisikutele, kes on ennast veebis nähtavaks, kuuldavaks ja kättesaadavaks teinud.
Zone on kaasa aidanud loendamatutele edulugudele. Nii mõnigi ükssarvikutest on oma esimesed sammud astunud just meie teenuste toel. See kõik on saanud teoks järgides üht meie olulisimat eesmärki: viia võimalikult lihtsalt Internetti sinu ettevõte või projekt ja tagada selle tõrgeteta toimimine veebis. Meie teenused on otsekui väravad, millest alguse saavad kiirteed viivad sinu visioonid ja ideed maailma kõikidesse nurkadesse.

Asukoht, asukoht, asukoht

Oleme asutatud Eestis, kuid meie infrastruktuur ulatub täna Beneluxi riikidest kuni Baltimaadeni. Aastal 2021 laiendasime oma tegevuse aktiivselt ja ametlikult ka Soome.

Lähiaastatel saame jõulisemalt olema esindatud teisteski Eesti lähiriikides.

Asukoht
Meie kirg on tehnoloogia

Meie kirg on tehnoloogia

Zonel on kirg tehnoloogia vastu, mis väljendub lihtsate ja innovaatiliste lahenduste pakkumises teabe salvestamiseks, töötlemiseks ja edastamiseks Internetis. Oma klientide parimaks teenindamiseks oleme arendanud ainulaadse platvormi, millest üks osa tagab sinu veebirakenduste tõrgeteta töö taustal (ZoneOS) ning millest teine väljendub unikaalse teenuste halduspaneelina (MinuZone).

Inimeselt inimesele, sõbralikult ja asjalikult

Meil on tugev meeskond insenere, arendajaid ja spetsialiste tagalas ning sõbralik, kuid professionaalne kasutajatugi eesliinil. Nemad hoolitsevad igapäevaselt selle eest, et sinu küsimused saaksid kiireid ja pädevaid vastuseid inimkeeles. Meie kasutajatugi koosneb tosinkonnast oma ala profist, kes töötlevad päevas sadu telefonikõnesid, e-kirju ja chat’te.

Meie aitame!

Tabad meid telefonitsi keskmiselt 18 sekundiga ja sinu e-kiri saab vastuse mõne tunniga. Tihtipeale isegi kiiremini!

Räägime sinuga eesti, vene, soome ja inglise keeles. Toetudes meie klientide positiivsele tagasisidele võime end julgelt pidada parimatest parimateks.

 

Meie missioon on aidata sind Internetis kõige usaldusväärsemal, turvalisemal ja majanduslikult kasulikumal viisil.

1999

Asutamisaasta

60k+

Unikaalsete klientide arv

47

Spetsialiste sinu teenistuses

Meet our leadership

Meie kontor asub Tallinnas, Ülemiste City’s, Lõõtsa 5. Meil on siin piisavalt ruumi töötamiseks, mängimiseks, koosolemisteks, puhkamiseks.

Tule meile tööle!

Oleme jätkuvalt värbamiste tõusulainel ning seda, et töö otsa lõppeks, ei paista. Kui soovid meie superlaheda tiimiga liituda, siis kiika aeg-ajalt meie tööpakkumiste lehele.

Vabad töökohad »

Miks Zone?

Meil on maailma kõige ägedamad kliendid, kes usaldavad meid ja peavad meid parimateks. Et olla selle usalduse ja tunnustuse vääriline, anname iga päev endast maksimumi.

Meie eelised »