Nutikas Pilveserver: tark lahendus e-poe ja nõudlike veebiprojektide jaoks

Tanel Männik
Jaga:

Nutikas Pilveserver pakub nüüdisaegset ja kulutõhusat lahendust, mis ühendab endas paindlikkuse ja võimsuse, et rahuldada kõrge külastatavusega veebilehtede ja missioonikriitiliste rakenduste vajadusi. Tänu ressursside hõlpsale kohandamisele ja virtualiseerimistehnoloogiale on see tõenäoliselt optimaalseim lahendus neile, kes otsivad usaldusväärset ja skaleeritavat veebimajutust.

Mis on Nutikas Pilveserver?

Nutikas Pilveserver esindab kuldset keskteed meie veebimajutusteenuste spektris, paigutudes virtuaalserveri jagatud veebimajutuse ning Nutika Privaatserveri kõrgema klassi lahenduse vahele. Erinevalt virtuaalserverist, mis pakub jagatud ressursse piiratud tarkvarakeskkonnas, ja Nutikast Privaatserverist, mis pakub füüsiliselt eraldatud ressursse, kombineerib Nutikas Pilveserver mõlema variandi parimad omadused: virtuaalserveri paindlikkuse ja Nutika Privaatserveri ressursside kindlustatuse.

Erinevused Nutika Pilveserveri ja Nutika Privaatserveri vahel

Peamine eristav tegur Nutika Pilveserveri ja Nutika Privaatserveri vahel on ressursside tagamine. Nutika Privaatserveri puhul on kliendile garanteeritud füüsilised ressursid, mis tähendab eksklusiivset juurdepääsu riistvarale.

Seevastu Nutikas Pilveserver kasutab KVM (Kernel-based virtual machine) virtualiseerimist, mis võimaldab ressursse dünaamiliselt kohandada vastavalt vajadusele, pakkudes sellega suuremat paindlikkust ja kuluefektiivsust, eriti muutuvate koormuste puhul.

Nutika Pilveserveri turbonupu võimalus

Nutikas Pilveserver toob erilise lisavõimalusena turborežiimi, mis võimaldab ajutiselt, näiteks suurema veebiliikluse korral, ressursse (CPU, RAM) suurendada. See on ideaalne lahendus e-poodidele ja veebiportaalidele, kes seisavad silmitsi hooajaliste kõikumistega või planeerivad lühiajalisi kampaaniaid. Turborežiimis saab Nutikas Pilveserveri võimekust kolmeks päevaks tõsta järgmisele tasemele, pakkudes ühe kuutasu raames ühe korra tasuta lisavõimsust.

Kokkuvõttes ühendab Nutikas Pilveserver endas kõrgetasemelise paindlikkuse, skaleeritavuse ja kulutõhususe, muutes selle ideaalseks valikuks ettevõtetele, kes vajavad usaldusväärset ja võimekat veebimajutust.

Nutika Pilveserveri baaspakettides sisalduvaga ja teenuse hindadega saad põhjalikumalt tutvuda siin.

Nutika Pilveserveriga saad veel lisaks kasutada:

PS! Alates veebruarist on võimalik Nutikat Pilveserverit lisaks Tallinna andmekeskusele tellida ka Helsingisse ja Amsterdami. Alusta teenuse tellimist siit!

Populaarsed postitused

Hallatud või halduseta platvorm: kumb vastab paremini sinu vajadustele?

Martin Kirs
ZoneOS platvorm on meie hallatavate teenuste alustala, sisaldades endas justkui mitme IT-spetsialisti pädevusi. Kuidas see platvorm on nii "nutikas" ja...

Zone Veebiakadeemia - lihtsad tööriistad kodulehega alustamiseks

Tanel Männik
Zone Veebiakadeemia uue hooaja värskeimas osas räägib Zone arendustiimi juht Ingmar kasulikest tööriistadest, mis aitavad sul hõlpsalt ja arusaadavalt...

Partner soovitab: Kodulehe hooldus ehk kuidas kaitsta seda küberrünnakute eest

MarketingSharks
Veebiarenduse maailmas on WordPress vaieldamatult üks kõige populaarsemaid sisuhaldussüsteeme.

Tegime pilveserveri halduse veel paremaks

Tanel Männik
Ehkki meie uue pilveserveriplatvormi lansseerimisest on möödunud kõigest paar kuud, oleme viimastel nädalatel pühendunud uue pilveserveri platvormi...