Zone.ee liitus ITL’iga

Ardi Jürgens
Jaga:

Antud blogipostitus on 161 kuud vana ning ei pruugi olla enam ajakohane.

pun_transparentEile võttis Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liidu juhatus Zone Media vastu ITL täisliikmeks.

See oli meile väga loogiline samm, kuna juba pikka aega oleme me ITL-iga väga tihedalt koostööd teinud Eesti tippdomeeni reformi nimel ning ühiselt osalenud ka Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi vastavas töörühmas. Liidu liikmelisus annab meile võimaluse oma kasutajate vajadusi ja soove veelgi paremini esindada ja kaitsta.

Lisaks on paljud meie lähemad koostööpartnerid samuti ITL liikmed, ühisesse katusorganisatsiooni kuulumine aitab meil veelgi paremini koos oma eesmärke täita.

Kommentaarid

2 kommentaari
    • Tõsine töö käib. Ilmselt sa juba tead, et aasta esimeses pooles moodustati MKM ja ITL ühistöös Eesti Interneti Sihtasutus (EIS). Hoovõtt on EIS’il pikk olnud, aga tänaseks on kõht maast lahti saadud ja valmistutakse telikut sisse tõmbama, et saaks suuna eesmärgi poole võtta. Kuna projekti veavad siiski ITL ja MKM, siis ei ole meist asjakohane täpsemaid progressiraporteid iseseisvalt jagada, oodakem ära nende avaldus.

Kommentaarid suletud.

Populaarsed postitused

Vähem peavalu uute PHP versioonidega

PHP 8.2 nüüd ametlikult väljas

Ingmar Aasoja
PHP versioon 8.2 on nüüd ametlikult väljas. Käesolevaga keskendume sellega kaasnevatele olulisematele uuendustele.

Partner soovitab:
Veebilehe optimeerimine paneb tulud kasvama

Digielu
Tänapäevase veebilehe optimeerimine mõjutab otseselt seda, kui hästi nii otsingumootorid kui ka kasutajad sinu veebilehte tajuvad.

Teeme andmebaasiühendused turvalisemaks

Ingmar Aasoja
Teatavasti on SQL andmebaaside kasutajatel vaikeseadistustes lubatud ühenduda ainult lokaalselt, mis tagab selle, et andmed ei liigu üle võõraste võrkude....