Zone+ tutvustus

Ardi Jürgens
Jaga:

Antud blogipostitus on 158 kuud vana ning ei pruugi olla enam ajakohane.

Õues võtab võimust kevad, mis looduses on uuenemise aeg. Käesolev kevad toob mitmeid värskeid suundi Zonesse ka sel aastal. Järgnevad nädalad saavad sillutatud uudistega, mis peaksid meie sõpru rõõmustama.

Täna tahan tutvustada üht meie värsket algatust, mis on hakanud juba oma esimesi vilju kandma.

Oleme sellele algatusele andnud sümboolse nime “Zone+” ja tahame selle raames märgatavalt lihtsustada inimestel Zone teenusplatvormi ja üldse interneti võimaluste kasutuselevõttu.

Tänaseks on Zone juba üle 11 aasta olnud Eesti turul kõige stabiilsema ja võimalusterohkema internetiteenuste platvormi võrdkujuks. Alati on aga ruumi arenguks.

Läbi aegade on meid veidi närinud asjaolu, et me pole suutnud pakkuda mitmete uute internetikasutajate küsimustele alati seda kõige lihtsamat ja kiiremat vastust. Toon ühe lihtsustatud näite:

Alustav ettevõtja esitab endale küsimuse “Kus ja kuidas saaksin ma luua oma ettevõttele kodulehe, et internetis kanda kinnitada?”.

Selle kaheosalise küsimuse esimesele poolele “Kus?” on Zone seni vastanud “Loomulikult Zones”. Meil on parim ja kompetentseim meeskond, parimad tehnilised ressursid jne.

Küsimuse teisele poolele “Kuidas?” ei ole me tihti suutnud anda sellist vastust, millega oleksime ise lõpuni rahule jäänud.
Meil on hulk häid ja edumeelseid tarkvaraarendajatest ning integraatoritest partnereid (https://www.zone.ee/et/firmast/koostoopartnerid/), kes on rehkenduse teise poole meie eest ära lahendanud. Seejuures oleme aga tundnud, et võiksime oma partnerite elu lihtsustada. Nüüd proovime seda teha.

Zone+ esimeseks projektiks valisime maailma populaarseima sisuhaldustarkvara WordPress.

WordPress on Zone+ esimene linnuke, kuna selle läbimõeldud arhitektuur, avatus, turvalisus ja võimalusterohkus on omadused, mida ise kõrgelt hindame ja just WordPressi kasutuselevõtuga on võimalik väga paljudel alustavatel internetikasutajatel oma esmased mured lahendada.

WordPress vastab väga lihtsalt sellistele populaarsetele küsimustele nagu “Kuidas luua oma ettevõtte veebilehte?”, “Kuidas luua oma blogi?”, “Kuidas alustada oma e-äri?” jne.

Seega saab küsimus “Kus ja kuidas saaksin ma luua oma ettevõttele kodulehe, et internetis kanda kinnitada?” endale terviklikuma vastuse “Loomulikult Zones ja WordPressi abil”.

Tänu Zone+ algatusele ongi nüüd võimalik vaid ühe nupulevajutusega paigaldada WordPress Zone virtuaalserveri haldusliidesesse. Oleme kandnud hoolt selle eest, et meie platvormil töötaksid sama lihtsalt ka WordPressi uuendamine ja laiendamine. See muudab nii internetikasutajate kui meie partnerite jaoks WordPressi-põhiste internetilahenduste kasutuselevõtu ja väljatöötamise senisest oluliselt mõnusamaks.

Zone+ ei lõpe aga sellega kindlasti, sest ka WordPress ei rahulda sugugi kõigi kasutajate soove ja vajadusi.
Oleme väga huvitatud kontaktidest Eesti veebitarkvara arendajatega, kellega koos välja töötada uusi ja innovaatilisi vastuseid internetikasutajate küsimusele “Kuidas?”

Kui olete huvitatud meiega koostööst, võtke ühendust aadressil info@zone.ee ja arutame, mida saaksime ühiselt ette võtta.

Populaarsed postitused

Veelkord aegunud PHP versioonidest

Kaarel Urva
Mäletatavasti teavitasime aprilli lõpus kliente sellest, et aegunud PHP versioonide kasutamine muutub tasuliseks. Mõistetavasti tuli see uudis paljudele...

Peagi saabub WooCommerce 9.0

Ingmar Aasoja
Kui räägime veebilehtedest, siis mõtleme sageli WordPressile. Kui lisame jutule e-poe, siis enamasti räägime WooCommerce'ist. WooCommerce on paljude...

PHP versiooniuuenduste strateegiad

Ingmar Aasoja
See, et aegunud PHP on koormaks nii meile kui ka klientidele, on korduvalt läbikäidud teema. Seetõttu oleme ette võtnud teekonna, millega püüame...

BIMI ja DMARC ei pruugi päästa: Tähelepanuta jäänud DKIM haavatavus

blogi
Zone spetsialistid märkasid DKIM standardis olevate hoiatuste ignoreerimisest tulenenud haavatavust, mis mõjutab kogu e-posti ökosüsteemi ja paneb...