EE domeeni ületoomine nüüd tasuta

Ardi Jürgens
Jaga:

Antud blogipostitus on 132 kuud vana ning ei pruugi olla enam ajakohane.

Täiustasime EE-lõpuliste domeenide ületoomise protsessi moel, mis võimaldab valdavale osale registreerijatest seda teenust edaspidi pakkuda tasuta.

Nimelt on domeeni ületoojal nüüd võimalik valida, kas ta allkirjastab oma taotluse digitaalselt või autoriseerib selle pangaülekandega ja erinevalt varasemast on esimene variant täiesti tasuta.

Domeeni mõne teise registripidaja juurest Zonesse toomine on mõistlik mitmel põhjusel. Näiteks pakume, erinevatelt teistest, igale domeenile tasuta võimalusterohke DNS teenuse ja me ei seo registreerijat kohustusega kasutada Zone serveriteenuseid.

(Kaubanduslik teadaanne: eks meie serveriteenuste kasutamine tuleks ka kindlasti kasuks, pakume ju kõikvõimalikke serveriteenuseid – alates meie säästuoperaatori Planet.ee poolt pakutavast hinnast 0.58 € kuu (mis sisaldab ka Zone hallatava domeeninime kasutamise võimalust) ja lõpetades Eesti populaarseimate ärikliendi serverilahendustega.)

Ühtlasi kasutan võimalust soovida aasta esimese blogipostis edukat uut aastat kõikidele Zone blogi lugejatele [ loe: mõlemale 🙂 ]!

Populaarsed postitused

Partner soovitab:
Veebilehe optimeerimine paneb tulud kasvama

Digielu
Tänapäevase veebilehe optimeerimine mõjutab otseselt seda, kui hästi nii otsingumootorid kui ka kasutajad sinu veebilehte tajuvad.

Teeme andmebaasiühendused turvalisemaks

Ingmar Aasoja
Teatavasti on SQL andmebaaside kasutajatel vaikeseadistustes lubatud ühenduda ainult lokaalselt, mis tagab selle, et andmed ei liigu üle võõraste võrkude....

Partner soovitab:
Kuidas tõsta e-poe müüki disaini abil?

blogi
Kas oled märganud, et veebilehed on justkui uued vaateaknad? Inimesed toimetavad üha enam veebis, mis tähendab, et ka suur osa oste tehakse seal. See...