Zone alustas Läti ja Leedu domeenide registreerimist

Ardi Jürgens
Jaga:

Antud blogipostitus on 113 kuud vana ning ei pruugi olla enam ajakohane.

http://www.dreamstime.com/stock-image-baltic-states-map-image28192501Täna möödub 24 aastat päevast, mil Balti rahvad väljendasid oma vabadussoovi katkematus inimketis. Ligi veerandsajand hiljem oleme omavahel jätkuvalt ühendatud, aga nüüd juba fiiberoptiliste kaablitega. Lisaks seovad meid elavad majandussuhted, sest suur hulk Balti ettevõtteid tegutseb lisaks koduturule ka naabermaades ja märkimisväärne osa neist plaanib seda peagi teha.

Naabrite lähemale toomiseks, sõlmisime sel suvel registrilepingud nii Läti kui ka Leedu tippdomeeni registritega ja toome nüüd nende riikide digitaalsed identiteedid Eesti ettevõtjatele otse koju kätte.

Heale tavale vastavalt, oleme mõlemas tippdomeenis oma nime registreerimise protsessi ka automatiseerinud, mis tähendab kiiret registreerimist ja soodsamat domeeni registreerimise hinda.

Hindadest rääkides, arvestasime et seniste edasimüügihindadega võrreldes muutub Eesti turul Balti domeeni registreerimine kuni 13 eurot odavamaks. Nii Lätis kui Leedus domeeni soovivale ettevõtte tähendab see tänu Zonele 20 euroni ulatuvat kokkuhoidu, mis iga lisadomeeniga muudkui kasvab.

Eesti, Soome, Läti ja Leedu – kõik kaetud registrilepingute ja automaatse, 24/7 töötava, soodsa domeeni registreerimisega. Kes oleks osanud sellest 24 aastat tagasi unistada? 😀

Populaarsed postitused

Partner soovitab:
Veebilehe optimeerimine paneb tulud kasvama

Digielu
Tänapäevase veebilehe optimeerimine mõjutab otseselt seda, kui hästi nii otsingumootorid kui ka kasutajad sinu veebilehte tajuvad.

Teeme andmebaasiühendused turvalisemaks

Ingmar Aasoja
Teatavasti on SQL andmebaaside kasutajatel vaikeseadistustes lubatud ühenduda ainult lokaalselt, mis tagab selle, et andmed ei liigu üle võõraste võrkude....

Partner soovitab:
Kuidas tõsta e-poe müüki disaini abil?

blogi
Kas oled märganud, et veebilehed on justkui uued vaateaknad? Inimesed toimetavad üha enam veebis, mis tähendab, et ka suur osa oste tehakse seal. See...