WordPressi uus haldustööriist Calypso

Ardi Jürgens
Jaga:

Antud blogipostitus on 87 kuud vana ning ei pruugi olla enam ajakohane.

wordpress-logoWordPressi arendajal Automattic on revolutsiooni ettekuulutav uudis neile, kes on oma veebisaidi Jetpack plugina abil ühendanud WordPress.com pilveteenuse külge.

Nimelt on Automattic välja tulnud fantastiliselt universaalse WordPressi haldusvahendiga, mis kannab koodnime Calypso ja võimaldab hallata valdavat osa WordPressi funktsioonidest töölauarakendusest või WordPress.com veebiliidesest.

calypso-stats

Esialgu on töölauarakendustest võimalik alla laadida Calypso OS X versiooni, kuid avatud lähtekoodil põhinev arendusmudel tõotab peatset Windowsi ja Linuxi tuge.

Calypso külge on võimalik ühendada mitmeid WordPressi instantse, mis muutuvad seeläbi hallatavaks ühest tsentraalsest liidesest.

Tehnoloogiliselt on Automatticu jaoks suuresti tegemist kannapöördega, kuna senine PHP tehnoloogia on asendunud JavaScriptiga.

calypso-post

Kui tahad proovida oma Zone.ee serveris asuvat WordPressi hallata Calypso vahenditega, siis lisa oma WordPressile Jetpack plugin, loo WordPress.com konto ja ühenda need omavahel.

jetpack

Calypso tutvustuse leiad WordPressi veebist, aadressil: https://developer.wordpress.com/calypso/

Süvitsi avab Calypso arendamise tausta Automatticu asutaja Matt Mullenweg: http://ma.tt/2015/11/dance-to-calypso/

Populaarsed postitused

Vähem peavalu uute PHP versioonidega

PHP 8.2 nüüd ametlikult väljas

Ingmar Aasoja
PHP versioon 8.2 on nüüd ametlikult väljas. Käesolevaga keskendume sellega kaasnevatele olulisematele uuendustele.

Partner soovitab:
Veebilehe optimeerimine paneb tulud kasvama

Digielu
Tänapäevase veebilehe optimeerimine mõjutab otseselt seda, kui hästi nii otsingumootorid kui ka kasutajad sinu veebilehte tajuvad.

Teeme andmebaasiühendused turvalisemaks

Ingmar Aasoja
Teatavasti on SQL andmebaaside kasutajatel vaikeseadistustes lubatud ühenduda ainult lokaalselt, mis tagab selle, et andmed ei liigu üle võõraste võrkude....

Partner soovitab:
Kuidas tõsta e-poe müüki disaini abil?

blogi
Kas oled märganud, et veebilehed on justkui uued vaateaknad? Inimesed toimetavad üha enam veebis, mis tähendab, et ka suur osa oste tehakse seal. See...