Soodsad .EU domeenid saavad kohe otsa! Kasuta võimalust ja rega üheeurone domeen veel täna

Eelmisel aastal alanud .EU domeenide soodusmüük jõuab koos jaanuarikuuga finišisse. Sellega seoses soovitame kõigil enne normaalhinna taastumist kasutada veel võimalust soetada 1-eurost hinnasilti kandev domeen juba täna.

Alates 1. veebruarist rakendub .EU domeeni registreerimisele normaalhind 4,50€ ning pikendamisele 6,50€. Pane tähele, et kõikidele käesolevas kirjutises viidatud hindadele lisandub ka käibemaks ning aastahind rakendub domeenidele ka mitmeaastase registreeringu korral.

Sama kuupäev toob ühtlasi kaasa ka 1,36-eurose hinnamuutuse .NET domeenile, mille registreerimine ja pikendamine üheks aastaks hakkab edaspidi kandma hinnasilti 15,56€. .ORG domeeni aastahinnaks kujuneb 13,92€ (tõus 1,02€), .INFO domeeni hinnaks 21,70€ (tõus 1,25€) ja .BIZ domeenil 17,17€, mis tõuseb 1,67€.

Positiivse sõnumi toome aga .LV ja .LT domeenide registreerijatele. 1. veebruarist langeb Leedu domeeni registreerimise hind üheks aastaks 1,94€ võrra, mis tähendab, et uue .LT domeeni saab edasipidi kätte 7,96 euroga. Läti domeeni hind aga kahaneb 1,70€ võrra ning selle saab edaspidi registreerida 13,2-eurose aastahinnaga.

2024. aastal ees ootavatest sooduskampaaniatest anname oma veebilehel ja sotsiaalmeedias teada jooksvalt.