Zone.ee värskendas teenuspakette

Zone Media tähistas 1. detsembril oma kümnendat sünnipäeva. Tänu juubelile ja saabuvatele pühadele on väga sobiv aeg uuendada oma teenusepakette.

„Oleme igal aastal oma sünnipäeva ja jõulupühi tähistanud teenuspakettide värskendustega ning jätkame seda traditsiooni ka tänavu,“ rääkis Zone Media tegevjuht Martti Varik. „Iga-aastane arendustöö saab nii konkreetse väljundi ja võimaldab meie klientidel uuel aastal interneti võimalused veelgi paremini enda hüvanguks tööle panna.“

2009. aastal astus Zone Media RIPE NCC liikmeks ning uuendas täielikult oma andmeside infrastruktuuri, seetõttu kasvas märgatavalt selle veakindlus ja koguläbilaskevõime. Teenuspakettides kajastuvad nende arengute tulemused märgatavalt suurenenud andmesidemahu näol.

Üks olulisemaid uuendusi teenuspakettides on uue teenuspaketi parameetri paralleeltöö ühik tutvustamine. Paralleeltöö ühikud tähistavad virtuaalserverile eraldatava veebiserveri protsessoriressursi hulka.
10 aastat on see parameeter kõikidel virtuaalserveritel olnud võrdne, kuid tänu uuendustele Zone Media poolt arendatavas DataZone tarkvaraplatvormis ja märgatavalt lisandunud riistvararessurssidele tõsteti teenuspakettide II ja III tarvis paralleeltöö ühikute mahtu oluliselt. Uue ressursiühiku tutvustamine teeb klientidele, kes vajavad “midagi enamat”, teenuspaketi valiku märgatavalt lihtsamaks ja loob ühtlasi Zone Mediale unikaalseid võimalusi tulevasteks uuendusteks.

Lisaks on käesolev teenuspakettide uuendus eriline sellepoolest, et esimest korda võtab Zone Media teenuspakettide mõnede parameetrite kasutusvõimaluse määratlemisel kasutusele sõna “piiramata”.

Väiksemaid parendusi teenuspakettides tehti veel, tõsteti MySQL andmebaaside arvu, tõsteti MySQL kasutajate arvu, tõsteti postiloendite arvu jne.

Uuendatud teenuspaketid on saadaval juba tänasest ja kehtivad nii uutele kui ka olemasolevatele klientidele.

Täpsemalt vaata teenuspakette lehel https://www.zone.ee/et/teenus/virtuaalserver/