Zone virtuaalserverid uuendatud MySQL 5.1 peale

margus
Jaga:

Antud blogipostitus on 163 kuud vana ning ei pruugi olla enam ajakohane.

logo_mysql_sun_aKäesoleva seisuga on kõikide olemasolevate ja tulevaste Zone virtuaalserveri teenust kasutavate klientide MySQL serverid uuendatud versiooni 5.1 peale.

Antud uuendus ei puuduta privaatserveri teenust tarbivaid kliente, kellel uuendatakse MySQL versiooni siis kui klient selleks eraldi soovi avaldab.


Antud uuenduse puhul tasub eraldi äramärkimist see, et nüüdsest saab iga virtuaalserveri teenuse klient kasutada triggereid.

Eelnevas versioonis (5.0) polnud võimalik triggereid virtuaalserveris lubada, kuna nende lisamine/muutmine eeldas SUPER privileegi õiguse andmist MySQL kasutajale.

Uues versioonis on lisatud selleks aga eraldi privileeg ning seda saab Zone virtuaalserveri klient ise aktiveerida DataZone haldusliidese vahendusel:

triggers

pma_logo

Lisaks oleme uuendanud ka phpMyAdmin-i versioonile 3.1.5 (endine versioon 2.11.6). phpMyAdmin-i võimalusi saab iga Zone Media virtuaalserveri/privaatserveri klient kasutada aadressilt https://pma.zone.ee

Populaarsed postitused

Vähem peavalu uute PHP versioonidega

PHP 8.2 nüüd ametlikult väljas

Ingmar Aasoja
PHP versioon 8.2 on nüüd ametlikult väljas. Käesolevaga keskendume sellega kaasnevatele olulisematele uuendustele.

Partner soovitab:
Veebilehe optimeerimine paneb tulud kasvama

Digielu
Tänapäevase veebilehe optimeerimine mõjutab otseselt seda, kui hästi nii otsingumootorid kui ka kasutajad sinu veebilehte tajuvad.

Teeme andmebaasiühendused turvalisemaks

Ingmar Aasoja
Teatavasti on SQL andmebaaside kasutajatel vaikeseadistustes lubatud ühenduda ainult lokaalselt, mis tagab selle, et andmed ei liigu üle võõraste võrkude....