Let’s Encrypt BETA ja tasuta SSL sertifikaat on kohal

Ardi Jürgens
Jaga:

Antud blogipostitus on 95 kuud vana ning ei pruugi olla enam ajakohane.

lets-encrypt-700x180

Krüptime kogu veebiliikluse – sellise julge eesmärgi on endale seadnud Electronic Frontier Foundation-i (EFF) ellukutsutud ja Internet Security Research Group-i (ISRG) poolt veetav avatud sertifitseerimiskeskus Let’s Encrypt.

Täna on mul hea meel öelda, et ka Zone annab oma panuse Let’s Encrypt-i, EFF-i ja ISRG missiooni täitmisele ja aitab murda olemasolevaid paradigmasid. Nimelt pakub Zone oma kasutajatele võimalust võtta osa Let’s Encrypt-i avalikust beetaperioodist – saada oma virtuaalserveri käsutusse tasuta ja automaatselt uuenev SSL/TLS sertifikaat ning lülitada mõne klahvivajutusega sisse oma kodulehe kogu liikluse krüpteerimine.

Virtuaalserveri haldusliideses on nüüdsest “VEEBISERVER” alammenüüs olemas punkt “Let’s Encrypt BETA”, millel klikkides avanevas aknas saab oma virtuaalserverile ja selle aldomeenidele populaarsete brauserite poolt tunnustatud sertifikaadi tellida.

Kust Let’s Encrypt sertifikaadi tellimine käib ja virtuaalserverile SSL tuge lisatakse, näeb alljärgnevast lühikesest tummfilmist:

Let's Encrypt sertifikaadi lisamine.

Beetast osa võtmise eelduseks on Transport Layer Security (TLS) ja Server Name Indication (SNI) toega virtuaalserveri olemasolu. Zones on mõlemad olemas virtuaalserveri teenuspakettidel II ja III.

Krüpteerime kogu veebiliikluse! Ja olgu teil ka jõuludeks TLS/SSL turvaraport sama roheline!

sslabs

Populaarsed postitused

Partner soovitab: Kodulehe hooldus ehk kuidas kaitsta seda küberrünnakute eest

MarketingSharks
Veebiarenduse maailmas on WordPress vaieldamatult üks kõige populaarsemaid sisuhaldussüsteeme.

Hea klienditugi on edu valem ehk halloo, miks sa ei vasta?

Martti Varik
Kui suur võib olla pettumus olukorras, kus vajad kiiresti töömeest või ehitajat ning saadad e-posti päringu kaheksale spetsialistile, aga mitte keegi...

Lühim .EE domeen läks kaubaks rekordhinnaga

Lemme Suve
Hiljuti tõi Eesti Interneti SA turule aastaid reserveerituna hoitud domeeninimed. Omanikke ootavad paljud eksklusiivsed domeenid - mitmed Eesti kohanimed,...

Vana veebimeil läheb hingusele, on aeg uuendada harjumusi!

Kaarel Urva
31. oktoobril 2023 tõmbame juhtme seinast oma vanal veebimeilil (webmail.zone.ee), mis on viimased neli aastat paralleelselt kasutuses olnud uue, pidevalt...