Let’s Encrypt BETA ja tasuta SSL sertifikaat on kohal

Ardi Jürgens
Jaga:

Antud blogipostitus on 89 kuud vana ning ei pruugi olla enam ajakohane.

lets-encrypt-700x180

Krüptime kogu veebiliikluse – sellise julge eesmärgi on endale seadnud Electronic Frontier Foundation-i (EFF) ellukutsutud ja Internet Security Research Group-i (ISRG) poolt veetav avatud sertifitseerimiskeskus Let’s Encrypt.

Täna on mul hea meel öelda, et ka Zone annab oma panuse Let’s Encrypt-i, EFF-i ja ISRG missiooni täitmisele ja aitab murda olemasolevaid paradigmasid. Nimelt pakub Zone oma kasutajatele võimalust võtta osa Let’s Encrypt-i avalikust beetaperioodist – saada oma virtuaalserveri käsutusse tasuta ja automaatselt uuenev SSL/TLS sertifikaat ning lülitada mõne klahvivajutusega sisse oma kodulehe kogu liikluse krüpteerimine.

Virtuaalserveri haldusliideses on nüüdsest “VEEBISERVER” alammenüüs olemas punkt “Let’s Encrypt BETA”, millel klikkides avanevas aknas saab oma virtuaalserverile ja selle aldomeenidele populaarsete brauserite poolt tunnustatud sertifikaadi tellida.

Kust Let’s Encrypt sertifikaadi tellimine käib ja virtuaalserverile SSL tuge lisatakse, näeb alljärgnevast lühikesest tummfilmist:

Let's Encrypt sertifikaadi lisamine.

Beetast osa võtmise eelduseks on Transport Layer Security (TLS) ja Server Name Indication (SNI) toega virtuaalserveri olemasolu. Zones on mõlemad olemas virtuaalserveri teenuspakettidel II ja III.

Krüpteerime kogu veebiliikluse! Ja olgu teil ka jõuludeks TLS/SSL turvaraport sama roheline!

sslabs

Populaarsed postitused

Retro-kodulehemajutus webzone.ee sulgeb uksed

Ardi Jürgens
1999. aastal – küberruumi mõistes eoone tagasi – alustas Zone tasuta kodulehemajutuse pakkumist. Pea veerand sajandit järjepidevat tegutsemist hiljem,...

EIS hakkab müüma reserveeritud .EE domeene

Ardi Jürgens
Eesti tippdomeeni register teavitas kavatsusest alustada 16. maist seni reserveeritud .EE domeenide müümist registreerijatele.

Kommentaar Eesti.ee e-posti sulgemisele

Ardi Jürgens
Riigi Infosüsteemi Amet (RIA) andis 3. mail teada, et 1. novembrist lõpetatakse Eesti.ee keskkonnas nimeliste postiaadresside pakkumine.

WordPressi värskeim versioon nüüd väljas

Ingmar Aasoja
Eile tuli ametlikult välja WordPressi värskeim reliis, versiooninumbriga 6.2.