Hakkasime .EE domeenide eeltaotluseid vastu võtma

Jaanus Putting
RSS: Jaga:

Tuleval esmaspäeval 5. juulil algab kauaoodatud .EE reform, mille tulemusena saavad kõik soovijad endale .EE domeene registreerida ja neid siis nii palju kui hing ihaldab.

Kuna uue süsteemi kohaselt hakkab kehtima reegel „Kes ees, see mees“, siis tasub juba kohe soovitud domeen endale registreerida. Või vähemasti eeltaotlus esitada, sest need lähevad esimestena .EE domeenide registrisse Eesti Interneti Sihtasutus (EIS).

Täna avalikustasime ka spetsiaalse .EE reformile pühendatud veebilehe www.zone.ee/et/eedomain, kus leidub palju kasulikku informatsiooni alates reformi reeglitest ja lõpetades nõuannetega eraisikutele, firmadele ja välismaalastele, kuidas siis .EE domeene uue korra järgi registreerida.

Pikemalt saab eeltaotlusest lugeda juba meie vastavasisulisest uudisest www.zone.ee/et/uudised?id=213.

Populaarsed postitused

Partner soovitab: esimese kodulehe loomine võib olla lihtsam kui esialgu tundub

Partner soovitab: esimese kodulehe loomine võib olla lihtsam kui esialgu tundub

Alustava ettevõtja jaoks võib kodulehe loomine tunduda suure investeeringuna ja keerulise ettevõtmisena. Sageli tekib tunne, et korraliku veebilehe...
Tarbija küsib: Miks ma ei saa domeeni eest raha tagasi?

Tarbija küsib: Miks ma ei saa domeeni eest raha tagasi?

Ants Korsar
Miks ei saa tarbija domeeni registreerimist 14 päeva jooksul tühistada? Käesolevas blogiloos selgitame, miks domeen erineb tavalisest e-poe ostust.
Ringmajandusega tipphariduseni – rohkem kui lihtsalt “vanaraud”

Ringmajandusega tipphariduseni – rohkem kui lihtsalt "vanaraud"

Sten Nurmeta
Kui me otsustasime annetada oma serveripargi seadmeid VOCO-le, ei olnud see lihtsalt vanade seadmete utiliseerimine. See oli investeering Eesti IT-hariduse...
Zone Webmail 3.6: parem ülevaade, sujuvam töö

Zone Webmail 3.6: parem ülevaade, sujuvam töö

Kaarel Urva
Zone Webmail 3.6 toob kasutajani rea uuendusi, mis annavad e-posti kasutamisel rohkem valikuvabadust ja sujuvama töövoo. Uues versioonis saab senisest...