Webmail’i beta lõppemas, iPodi võitja selgunud

Ardi Jürgens
RSS: Jaga:

Mõni aeg tagasi palusime ärksamaid kodanikke appi, testimaks meie uut veebipõhist e-posti klienti . Nüüd on kätte jõudnud aeg, mil testimiseks ette nähtud periood on läbi saamas. Avaliku beta-versiooni sulgeme lõplikult järgmisel esmaspäeval st. 28.05.2007 .

Peatselt on kõikidel Zone.EE serveriteenuse klientidel võimalik uut webmaili aktiivselt kasutama hakata.

Testis aktiivselt osalenute vahel lubasime välja loosida Apple iPOD Nano . iPodi võitis loosiratta tahtel Taavi, kellega võtame ühendust ja lepime kokku, kuidas ta oma kraami kätte saab (IM Arvutite poolt tuli iPodiga kaasa veel Under Marie singel „What What?”).

Populaarsed postitused

Partner soovitab: esimese kodulehe loomine võib olla lihtsam kui esialgu tundub

Partner soovitab: esimese kodulehe loomine võib olla lihtsam kui esialgu tundub

Alustava ettevõtja jaoks võib kodulehe loomine tunduda suure investeeringuna ja keerulise ettevõtmisena. Sageli tekib tunne, et korraliku veebilehe...
Tarbija küsib: Miks ma ei saa domeeni eest raha tagasi?

Tarbija küsib: Miks ma ei saa domeeni eest raha tagasi?

Ants Korsar
Miks ei saa tarbija domeeni registreerimist 14 päeva jooksul tühistada? Käesolevas blogiloos selgitame, miks domeen erineb tavalisest e-poe ostust.
Ringmajandusega tipphariduseni – rohkem kui lihtsalt “vanaraud”

Ringmajandusega tipphariduseni – rohkem kui lihtsalt "vanaraud"

Sten Nurmeta
Kui me otsustasime annetada oma serveripargi seadmeid VOCO-le, ei olnud see lihtsalt vanade seadmete utiliseerimine. See oli investeering Eesti IT-hariduse...
Zone Webmail 3.6: parem ülevaade, sujuvam töö

Zone Webmail 3.6: parem ülevaade, sujuvam töö

Kaarel Urva
Zone Webmail 3.6 toob kasutajani rea uuendusi, mis annavad e-posti kasutamisel rohkem valikuvabadust ja sujuvama töövoo. Uues versioonis saab senisest...