DataZone haldusliidese uuendus

Kaks aastat tagasi Zone Media poolt oma äriklientidele loodud ainulaadne DataZone keskkond on tänaseks teinud läbi olulise uuenduskuuri, muutudes nii näolt kui ka teolt oluliselt hõlpsamaks ning sisemuselt veelgi võimalusterohkemaks.

Täna võime julgelt väita seda, et kaks aastat tagasi astutud samm oli ainuõige, pälvides koheselt nii meie tollaste kui ka tulevaste klientide usalduse. Selle tänuväärt usalduse toel oleme tänaseks tõusnud Eesti juhtivaks teenusepakkujaks oma valdkonnas. Seda kõnekat fakti kinnitab asjaolu, et Zone Media vahendab igakuiselt pea kolmandiku kõigist uutest Eesti maatähisega domeenide registreerimistaotlustest Eestis. Märkimist väärib seegi, et kõigist .EE maatähisega domeenidest asub Zone Media serverites tervelt viiendik.

Vahetult peale esimese DataZone versiooni ilmaletoomist kahe aasta eest hakkasime mõtteid liigutama uue versiooni arendamise suunas. Kaks aastat ajurünnakuid, tuliseid vaidlusi, kompromisse, tuhandeid tunde programmeerimist ja katsetusi hiljem
oleme valmis pakkuma oma loometöö vilju ka teile. Loomulikult oleme uues Datazone’is värskendanud eelmises versioonis klientide elu hõlpsaks teinud võimalusi, kuid lisandunud on ka palju uusi funktsioone, mida meilt on soovinud senised kliendid, koostööpartnerid ning millest oleme ise puudust tundnud.

Lisaks tehnilistele uuendustele on toimunud muudatused ka meie teenustepakettides, mis said endale uued, vähem segadust tekitavad, nimed ning läbisid uuenduskuuri. Pakett “EE30” sai nimeks “I” , “EE80” sai nimeks “II” . Lisandus uus teenuspakett “III” , mis on suunatud väga nõudlikule kliendile, kelle tegevus toimub e-kommertsi valdkonnas.

Kaotasime ära eraldi kommertslike ja välisriikide ülemdomeenides asuvate alamdomeenidele teenuspaketid. Nüüdsest on kõik teenusepaketid ülemdomeenist sõltumatud. COM30 teenusepakett ühendati uue teenusepaketiga “II” , mis lisab seniste kommertsdomeenide kasutajate kasutusse oluliselt rohkem ressursse ja funktsionaalsust.