Domeeni registreerimine

Domeeni otsing aitab leida vaba internetiaadressi – meie valikus on .ee, .eu, .com, enamik Euroopa riike ja uued tippdomeenid, kokku üle 360 võimaluse
Soovid olemasoleva domeeni meile kolida või korraldada domeeni omaniku vahetust?

Maatunnusega domeenid,
nt .ee, .fi, .lv

Mõtle suurelt: .ee on koduturg, mujal on ennast lihtsam tutvustada .eu ettevõtjana või näidata hoolivust kohalikest tavadest valides riigi domeeni: .at (Austria), .be (Belgia), .by (Valgevene), .ch (Sveitsi), .co (Kolumbia), .cz (Tsehhi), .de (Saksa), .dk (Taani), .fi (Soome), .fr (Prantsusmaa), .hr (Horvaatia), .is (Islandi), .it (Itaalia), .li (Lichtensteini), .lt (Leedu), .lu (Luksemburgi), .lv (Läti), .nl (Hollandi), .pl ja .com.pl (Poola), .pt (Portugali), .ro (Rumeenia), .se (Rootsi), .si (Sloveenia), .co.uk (Suurbritannia)

Populaarsed domeenid,
nt .com, .net, .org

Neist sai kõik alguse – ja kuigi vaba domeeninime on täna raske leida, tasuks rahvusvahelise nime valikul kindlasti ka neid kaaluda.

Lisaks leiab meilt .fm, .me, .mobi, .info, .biz, .tv, .ws ning nimelõppudeks sobivad mikroriikide domeenid .ac, .cc, .co, .io, .vg, .sh

Uued tippdomeenid,
nt .beer, .design, .pink

Piirideta internetti sobivad hästi domeeninimed, mis räägivad rohkem sellest, mida sa teed, kui ka sellest, kus või kellele seda müüa soovid. Teemadomeenide otsingus näeb sageli katsetusi, mis algavad tegevusele viitava .agency, .apartements või .beer’iga ja jõuavad välja .pink või .ninja’ni.

Miks registreerida domeen Zones?

Soodne Tasuta nimeserverid ja domeeni parkimine
Mugav Domeeni ja veebiserveri haldamine mugavas Minu Zone keskkonnas
Kiire Täisautomaatne domeeni registreerimine  ja virtuaalserverite loomine
Turvaline DNS serverid kolmes asukohas ja DNSSEC kasutamise võimalus
Lihtne Lisades domeenitellimusele virtuaalserveri saad veebi ja eposti tööle veerand tunniga

Mitme domeeni registreerimine

Kui registreerid mitu domeeni ja kavatsed kasutada nende majutamiseks Zone teenuseid, siis tea, et Zone Virtuaalserverile on need võimalik tasuta aliastena lisada.

See võimaldab ühe veebi sisu poole pöörduda mitme nimega ja ka Virtuaalserveri e-posti aadressid töötavad siis mitme lõpuga. Aliaseid on võimalik lisada ka Virtuaalserveri alamdomeenidele.

Domeeni kasutusõiguse pikendamine

Kõiki domeene registreeritakse keskregistrites tähtajaliselt ja seetõttu tuleb domeenide kasutusõigust perioodiliselt uuendada.

Hoides oma kontaktandmed meie juures aktuaalsetena, ei pea sa domeeni ootamatu aegumise pärast muretsema. Teavitame sind domeeni registreerimisperioodi lõppemisest aegsasti.

Domeeni pikendamiseks sisene haldusliidesse, kasutades selleks viidet “Minu Zone”.