Tööpakkumised (1)

KLIENDITOE SPETSIALIST

Tööülesanded

  • Klientide nõustamine telefoni ja e-posti vahendusel
  • Klientide abistamine Zone serveriplatvormi kasutamisel

Nõudmised kandidaadile

  • Hea eesti keele oskus nii kõnes kui ka kirjas
  • Hea võõrkeelte oskus – eeskätt vene ja seejärel inglise keele oskus
  • Hea eneseväljendusoskus
  • Tahe töötada meeskonnas
  • Õppimis- ning arenemistahe
  • Soov ja oskus toetada tavakasutajaid
  • Huvi veebi, e-posti ja pilveteenuste vastu ja soov osaleda Eesti suurima teenusepakkuja paremaks tegemisel

Kasuks tuleb

  • Levinumate operatsioonisüsteemide kasutamise ja haldamise kogemus
  • Elementaarsed teadmised programmeerimisest ja andmebaasidest
  • Teadmised protokollidest TCP/IP, HTTP, HTTPS, IMAP, POP3
  • Varasem kokkupuude sisuhaldussüsteemidega (WordPress, Voog, Joomla jt.)
  • Baasteadmised veebi ja e-posti tööpõhimõtetest
  • Varasem töökogemus klienditeenindajana
  • Erialane haridus või selle omandamine

Omalt poolt pakume

  • Huvitavat ja vastutusrikast tööd oma valdkonna juhtivas organisatsioonis
  • Häid töötingimusi ja kaasaegseid töövahendeid
  • Hakkajat ja nutikat kollektiivi
  • Konkurentsivõimelist töötasu ja muid hüvesid

Lisainformatsioon

  • Töö on täiskohaga ja tööaeg on 9.00 – 17.00. Töökoht on meie kontoris Tallinnas, Ülemiste City’s. Töö eest pakutav tasu sõltub kandidaadi oskustest ja varasemast töökogemusest. Varasem töökogemus sarnases valdkonnas tuleb ainult kasuks.
  • Nõutud keeled: eesti, inglise, vene
  • Tööaeg: Täistööaeg
  • Tööle asumise aeg: Kokkuleppel
  • Asukoht: Ülemiste City, Lõõtsa 2B, 11415 Tallinn
  • Ametipositsioon: Spetsialist

Küsimuste ja CV-ga palume pöörduda aadressil cv (at) zone.ee

Kontaktisik Dmitri Korobko
Aadress: Lõõtsa 2B, Tallinn, 11415 Harjumaa
Üldtelefon +372 688 6886

zone.ee kontorzone.ee kontorzone.ee kontorzone.ee kontorzone.ee kontorzone.ee kontorzone.ee kontorzone.ee kontorzone.ee kontorzone.ee puuviljadzone.ee kontorzone.ee kontorzone.ee kontorzone.ee kontor