Pilveserverid

VPS (virtual private server) on virtuaalmasin, mis kasutab osa füüsilise serveri ressurssidest ja mille puhul saad valida meelepärase operatsioonisüsteemi ning seda ise juurkasutaja õigustes hallata, uuendada ja turvata.

Pilveserver VPS

Pilveserver VPS puhul on tegemist sama kernelit jagavate konteineritega, virtualisatsiooniplatvormiks on Virtuozzo.

Operatsioonisüsteemi tasemel teostatud virtualisatsioon jätab rohkem ressursse rakenduste kasutada, aga piirab operatsioonisüsteemide valiku Linux’i distributsioonidega. Valiku lihtsustamiseks oleme teinud erineva ressursikasutusega paketid.

Võrdle pakette ja vali sobiv!

Pilveserver PRO

Pilveserver PRO on veakindel pilvearvutusteenus, mis põhineb riistvaralisel virtualiseerimisel (KVM) ning võimaldab lisaks operatsioonisüsteemile ise hallata ka kernelit.

Operatsioonisüsteemiks saab valida nii erinevaid Linux’i distributsioone kui ka Windows’i. Ressursse – protsessorituumad, mälumaht, kettaruum – saab seadistada täpselt soovile vastavalt ning hinnastamine toimub tunnipõhiselt.

Vaata hinda ja telli!

Nutikas Pilveserver

Kui sul puudub kogemus või soov tegeleda serveri haldamisega ent sooviksid liikuda jagatud ehk Virtuaalserveri pealt sammu edasi, siis küsi meilt Nutikat Pilveserverit! See ühendab endas võimsa Pilveserver PRO virtuaalse privaatserveri ning Zone serveri- ja haldusplatvormi, mida saad kasutada täpselt niisamuti nagu mistahes Zone Virtuaalserverit. Kolimine Virtuaalserverist Nutikasse Pilveserverisse – ja vajaduste kasvamisel Nutikasse Privaatserverisse – on tasuta ning sellega ei kaasne täiendavat tööd veebiarendajale.

Vaata hinda ja telli!