Pilveserverid

VPS (virtual private server) on virtuaalmasin, mis kasutab osa füüsilise serveri ressurssidest ja mille puhul saad valida meelepärase operatsioonisüsteemi ning seda ise juurkasutaja õigustes hallata, uuendada ja turvata.

Zones on kasutusel kaks erinevat virtualisatsiooniplatvormi, mis erinevad nii tööpõhimõtte kui hinnastuse poolest:

Pilveserver VPS

Pilveserver VPS puhul on tegemist sama kernelit jagavate konteineritega, virtualisatsiooniplatvormiks on Virtuozzo.

Operatsioonisüsteemi tasemel teostatud virtualisatsioon jätab rohkem ressursse rakenduste kasutada, aga piirab operatsioonisüsteemide valiku Linux’i distributsioonidega.

Valiku lihtsustamiseks oleme pannud kokku erineva ressursikasutusega paketid, vajaduse tekkimisel saab paketti vahetada või ressursse tunnipõhise hinnaga juurde osta. Igapäevane varukoopia sisaldub juba paketi ja lisa-kettamahu hinnas.

Pilveserver VPS’i pakume Tallinna ja Amsterdami andmekeskustes.

Võrdle pakette ja vali sobiv!

Pilveserver PRO

Pilveserver PRO on veakindel pilvearvutusteenus, mis põhineb riistvaralisel virtualiseerimisel (KVM) ning võimaldab lisaks operatsioonisüsteemile ise hallata ka kernelit.

Operatsioonisüsteemiks saab valida nii erinevaid Linux’i distributsioone kui ka Windows’i. Ressursse – protsessorituumad, mälumaht, kettaruum – saab seadistada täpselt soovile vastavalt ning hinnastamine toimub tunnipõhiselt. Valides operatsioonisüsteemiks Windows’i. toimub nii selle kui ka MS SQL litsentsi rent meie kaudu. Igapäevase varukoopia tegemine on tasuta, kuid lisandub tasu kasutatud mahu eest.

Pilveserver PRO teenust pakume Amsterdami andmekeskuses.

Vaata hinda ja telli!

Nutikas Pilveserver

Kui sul puudub kogemus või soov tegeleda serveri haldamisega ent sooviksid liikuda jagatud ehk Virtuaalserveri pealt sammu edasi, siis küsi meilt Nutikat Pilveserverit! See ühendab endas võimsa Pilveserver PRO virtuaalse privaatserveri ning Zone serveri- ja haldusplatvormi, mida saad kasutada täpselt niisamuti nagu mistahes Zone Virtuaalserverit. Kolimine Virtuaalserverist Nutikasse Pilveserverisse – ja vajaduste kasvamisel Nutikasse Privaatserverisse – on tasuta ning sellega ei kaasne täiendavat tööd veebiarendajale.

Tekkis huvi? Küsi lisa: myyk@zone.ee