Zone.ee alustas .EU domeenide sooduskampaaniat

Läinud nädalal lubasime sotsiaalmeedias Eesti tippdomeeni reformi ajaks märgatavalt langetada Euroopa Liidu tippdomeenis domeeni registreerimise hinda, et vastu tulla  nendele registreerijatele, kes soovivad soodsamat ja lihtsamat alternatiivi EE-lõpulisele internetiaadressidele.

See info sai massiliselt positiivset tagasisidet, mis ajendas ka meid natuke oma plaane muutma. Seega on meil rõõm teatada, et EU domeenid on soodsamalt saadaval juba TÄNASEST (14. juunist). Ühe domeeni registreerimise hinnaks on 74 krooni ja 17 senti (89 krooni koos käibemaksuga).

Soodushinnaga on võimalik domeene registreerida 5. oktoobrini, mil hakkab taas kehtima EU domeeninime registreerimise tavahind – 104 krooni ja 17 senti (125 krooni koos käibemaksuga).

Euroopa Liidu tippdomeenis, mis käivitati 2005. aasta detsembris, on registreeritud üle 3 miljoni domeeninime. Eestisse on registreeritud üle 10 000 EU-lõpulise domeeni, sealhulgas ka täpitähti sisaldavaid domeene, mida EU tippdomeen on toetanud 2009 aasta lõpust.

Domeene saab tellida veebilehelt https://www.zone.ee/et/teenus/domeeni-registreerimine/.