Zone.ee on jätkuvalt suurim .EE domeenide registripidaja

Käesoleva aasta 6. juulil alanud Eesti tippdomeeni reform tõi endaga kaasa mitmeid olulisi muudatusi domeenide registreerimise korras. Üks olulisemaid neist, mitmetasandilise registrimudeli juurutamine ja registripidajate ametlik akrediteerimine Eesti Interneti Sihtasutuse juures. Tänaseks on akrediteeritud 27 Eesti tippdomeeni registripidajat.

Meil on siiras heameel teatada, et ka täna, ligi neli kuud peale reformi on Zone jätkuvalt Eesti suurim registripidaja. Uute domeenide registreerimise ja olemasolevate domeenide ümberregistreerimise arvult ületab Zone.ee mäekõrguselt kõiki teisi registripidajaid.

“See, et meid on oma domeeni eest hoolt kandma valinud niivõrd suur hulk registreerijaid, on märk suurest usaldusest. Oleme selle eest oma klientidele ja internetikogukonnale ülimalt tänulikult,” märkis Zone Media tegevjuht Martti Varik.

“Nende tuhandete domeenide esmane või ümber registreerimine on andnud meile hindamatu kogemustepagasi, kuid eks paratamatult ole uus protseduuristik ja uued süsteemid endaga kaasa toonud üksikuid vigu. Seetõttu tahaksingi siinkohal avaldada erilist tänu just nendele kannatlikele klientidele ja partneritele, kelle domeenide registreerimine ei ole läinud nii sujuvalt, kui oleks võinud, kuid kelle kannatlikkus ja abivalmidus on teinud kogu selle protsessi kiiremaks, töökindlamaks ja mugavamaks kõikidele teistele,” lisas ta.

Tänaseks on Zone.ee oma klientidele registreerinud ligi 3500 uut .EE domeeni ning samas mahus ümber registreerinud reformieelseid domeene.