Leia teenus
 • Timo Porval

  Turundusstrateeg 12 loengut Teemad: Veebileht, Sisuturundus, Intervjuu, Strateegia, Boonus

  Timo on internetiturunduse entusiast, kellele meeldib mõelda projektide suurt pilti ja seda, kuidas kliendi ärile sellest võimalikult palju tulu tuleks. Turundusideedes keskendub ta alati suurele kasutajate kasule. Lemmikteemad, millega kliente aidata, on digiturunduse strateegia, veebilehtede tulemuslikkuse parandamine, müügimudelite leidmine ja koolituste tegemine.

  Digiagentuur Lavii

  Teenused: Internetiturunduse konsultatsioon – 110 €+km h, Digiturunduse sisekoolitused – 1300-1500 €+km, Kodulehe/e-poe audit – 800 – 1200 €+km, Sisuturunduse strateegia – 1400 €+km, Internetiturunduse strateegia – 1600 € +km Kodulehtede tegemine – 8000 – 12000 € +km

 • Karl Kangur

  Tegevjuht 11 loengut Teema: SEO

  Karl on ettevõtja ja SEO ekspert, kes on peamiselt tegutsenud inglisekeelsetel turgudel ja edukalt maha müünud neli ettevõtet. Hetkel on ta fookus kahel SEO agentuuril, Business Medial mis tegutseb Eesti turul ja Smash Digitalil, kus aitab globaalsetel brändidel otsingutulemustes paremini välja tulla.

  Business Media

  Teenused: SEO rätseplahendused – hinnad sõltuvad projekti mahust.

 • Peeter Marvet

  Resident-häkker 9 loengut Teemad: Veebileht, Turvalisus

  Peeter “Tehnokratt” on Eesti üks suurema kogemusega digispetsialiste. Töötanud muuhulgas Uniprindis ja Creative Unionis, kirjutanud artikleid, blogipostitusi, juhtinud tele-ja raadiosaateid. Viimasel ajal on fookuses küberturvalisus.

  Zone Media

  Teenused: Domeenid, veebileht ja e-post, pilveteenused, ärilahendused, serveriteenused

 • Marko Saue

  Loovjuht & strateeg 7 loengut Teema: Sotsiaalmeedia

  Turundus on olnud Marko töö ja kirg juba 20 aastat! Agentuur GOAL, mis sai alguse 10 aastat tagasi Marko magistritööst, keskendub ettevõtte eesmärkide (eng. goal) saavutamisele sotsiaalmeedia kanalite abil: strateegia, kampaaniad, sisuloome, koolitus ja konsultatsioon – kõik selleks, et säästa ettevõtete aega ja raha ja saavutada maksimaalseid tulemusi.

  GOAL – Social Media Marketing

  Teenused: Konsultatsioon ja strateegia 150€/h, Sotsiaalmeedia sisuloome, kampaaniad, disain, arendus 60€/h, Koolitused 2000€/päev, 1200€/pool päeva

 • Reimo Ärm

  Performance Marketing Expert 7 loengut Teema: Sotsiaalmeedia

  Reimo on strateeg kes on Facebooki reklaame teinud rohkem kui 35 riigis ning edukalt hallanud eelarveid, mis ületavad 7 miljonit eurot aastas. Reimo on töötanud sellistes ettevõtetes nagu ePPC, Bolt ja Holini ning erinevatel hetkedel tegelenud nii Facebooki kui Google Ads platvormidega. Kui enamik spetsialiste keskenduvad tehingute maksimeerimisele ja reklaamikulude tootlusele, mis juba on märk väga heast spetsialistist, siis Reimo spetsialiseerub lisatehingute ja lisatootluse maksimeerimisele. Vabal ajal tegeleb Reimo Facebooki reklaamide teemal nõustamise ja koolitamisega.

  Holini OÜ

  Teenused: Facebooki reklaamide koolitus + konsultatsioon (1 päev) alates 1200.-

 • Henri Palmar

  Turundusstrateeg 7 loengut Teemad: Veebileht, Intervjuu

  Henri on tänaseks üle kümne aasta tegelenud kodulehtede struktuuride joonistamise, sisuvajaduste kaardistamise ja disaini- ning arendusfaasi juhtimisega. Ta aitab kliente ka hea meelega turunduskanalite valimises, optimeerimises ja haldamises. Lisaks on alati oluline, et kõik oleks võimalikult mõõdetav – temaga vesteldes kuulete kindlasti palju turunduses kõige olulisemat fraasi „tulu/kulu suhe“.

  Digiagentuur Lavii

  Teenused: Internetiturunduse konsultatsioon – 110 €+km h Digiturunduse sisekoolitused – 1300-1500 €+km Kodulehe/e-poe audit – 800 – 1200 €+km Sisuturunduse strateegia – 1400 €+km Internetiturunduse strateegia – 1600 € +km Kodulehtede tegemine – 8000 – 12000 € +km

 • Viljo Vabrit

  Tegevjuht 7 loengut Teemad: Veebileht, Analüütika

  Viljo on e-äride optimeerimise ekspert, ning CXL Agency kaasasutaja ja tegevjuht. CXL Agency on globaalse haardega tehingute optimeerimise agentuur, mis tegeleb suurte, kuni miljarditesse ulatuva käibega veebiäride müügi tõstmisega. Viljo agentuuri klientide hulka kuuluvad sellised globaalsed brändid nagu Carrefour, Marriott, Belron ja ADP. Viljol on üle kümne aasta kogemust koolitaja ja konsultandina, tema töötubadest ja seminaridest on kasu saanud sajad nimekad ettevõtted kõikidelt olulisematelt turgudelt.

  CXL Agency 

  Teenused: e-äride optimeerimine, veebiäri müügi kasvatamine, koolitused, konsultatsioonid, online kursused

 • Erkki Markus

  Asutaja 6 loengut Teema: E-post

  Smaily on lemmik uudiskirjade saatmise platvorm Eestis. Erkki on Smaily asutaja ja n.ö toote omanik ehk arenduspealik, kes vastutab selle eest, et kliendi soovid jõuaksid arendusse ja vastupidi – uued ideed ja võimalused saab klient mugavalt kasutusele võtta. Erkki teab, et uudiskiri on jätkuvalt kõige kasulikum turunduskanal ning oskab lisaks tarkvarale ka klienti nõu ja jõuga aidata, kuidas täpsema sihtimise abil tulemusi lausa kordades kasvatada.

  Smaily

  Teenused: e-mailiturunduse tarkvara juurutamine, kasutuskoolitused, sisuline konsultatsioon, kolmanda osapoole tarkvaradega liidestamine. Maandumislehed, uudiskirjade kujundamine, andmebaaside puhastamine jpm.

 • Kairo Kraaner

  Google Ads ekspert, kasvuhäkker 6 loengut Teema: Google Ads

  Kairo on Google Ads guru ja kasvuhäkker, kes on 12 aasta jooksul juhtinud ja hallanud rahvusvahelisi kampaaniaid enam kui 30 riigis ja keeles ning suuremate klientide puhul hallanud üle 9 miljoni euro suuruseid turunduseelarveid aastas. Digiturunduses on lemmikteemadeks Google Ads, Google Analytics, CRO ja kasvu häkkimine.

  Veebiguru

  Teenused:  Google Ads reklaamid, Google Analytics, Google Ads audit, disain ja CRO

 • Sven Nuum

  Kaasasutaja 5 loengut Teema: Sotsiaalmeedia

  Sven on Boost Yourselfi kaasasutaja, kes ise oma äri ehitades ja igapäevaselt turundades on ka enam kui 1000-le teisele Eesti ettevõttele õpetanud, kuidas turundada oma tooteid ja teenuseid sotsiaalmeedias.

  Nullist.ee

  Teenused: turunduskoolitused e-poodidele, Facebooki koolitused, Instagrami koolitused

 • Silver Rooger

  Müügitreener, juhtimiskonsultant & ettevõtja 5 loengut Teema: Müük

  Silver on Eesti üks hinnatumaid konsultante, koolitajaid müügitulemuste tõstmises. Ta on ettevõtte Dominate Sales tegevjuht, mis aitab firmadel suurendada müüki ja kasvada, sõltumata ettevõtte või valdkonna eripäradest. Dominate Salesi lähenemine turul on unikaalne: nad ei käi rääkimas õpikutarkusi, vaid on hingelt tulemustele orienteeritud praktikud. Tehakse seda, mis kliendile parajasti päriselt vaja on, et tulemused kasvaksid. Seda lühima arvu sammudega.

  Dominate Sales OÜ

  Teenused: Juhtimis- ja müügialane nõustamine üks-ühele 150€+km/h, sisekoolitused alates 1 800-2 500€+km päev, palga- ja tulemustasude loomine/müügistrateegia parendamine/CRMi valik, ülesseadmine ja juurutus projektipõhise hinnastusega alates 2 500€+km

 • Teet Torim

  Tegevujuht & kaasasutaja 5 loengut Teema: E-kaubandus

  Teet on üks Boost Yourselfi kaasasutajatest ja Nullist turunduskoolitaja. Tema igapäevane töö on kasvatada Boost Yourselfi äri Eestis ning viia seda ka maailma. Peamised turunduskanalid enda e-poe kasvatamisel on Facebook, Instagram, Google otsing, emaili turundus – kõik sellised kanalid mis igal e-poel on enda klientide leidmiseks vaja. Müügitunnelid, lojaalsete klientide kasvatamine ja uute otsimine on tema äri igapäevane osa. Koolitajana aitab ta koos Sveniga ka teistel ettevõtetel aru saada online kanalites turundamisest. Tänaseks on Nullist koolituse edukalt läbinud 1000 ettevõtte.

  Boost Yourself

  Teenused: online kanalites turundamine.

 • Priit Kallas

  Turundusstrateeg 5 loengut Teemad: Veebileht, Analüütika

  Priit on Dreamgrow digiagentuuri asutaja ja strateeg. Ta on olnud tegev internetiprojektides juba 1996. aastast. Priidu igapäevatöö hulka kuulub müüvate turundusplaanide koostamine. Lisaks spetsialistitöödest ka keerukamate Google Adsi ja analüütikalahenduste haldamine. Oma karjääri jooksul on ta teinud koostööd paljude Eesti tippbrändidega. Tema käe alt on läbi käinud kampaaniad, mis on suunatud nii Eestisse kui ka välisriikidesse Euroopas ja Ameerikas. Priit on läbi viinud üle 500 koolitus ja jaganud teadmisi tuhandetele eesti turundajatele. Läbi oma artiklite jõudnud rohkem kui kuue miljoni turundajani üle maailma. Priit on ka Äripäeva raadio saatejuht ja toob teieni Eesti turundajate kogemusi saates “Digiturunduse praktikum.”

  Dreamgrow

  Teenused: SEO e-kursus neile, kes tahavad ise oma veebi optimeerida.

 • Merle Leemet

  Asutaja & tegevjuht 4 loengut Teema: Klienditeenindus

  Merle on ettevõtte Breden Kids asutaja ja tegevjuht, kellele meeldib innoveerida ja mõelda uusi lahendusi alates tootearendusest kuni ettevõtte ärimudelini välja – kuidas tiimile, klientidele, ühiskonnale ja miks mitte kogu maailmale efektiivselt ja tulemuslikult uut väärtust luua. Status quos kahtlemine ja jätkusuutlik innovatsioon panevad tal silma särama ja südame kiiremini põksuma.

  Breden Kids

  Teenused: rõivaste tootmine

 • Evelin Org

  Müügi- ja turundusekspert 4 loengut Teema: Bränding

  Evelin on viimased viisteist aastat tegelenud suuremates ja väiksemates, kodumaistes ja rahvusvahelistes ettevõtetes müügi, turunduse, brändingu ja erinevate meeskondade juhtimisega. Tema viimaseks töökohaks oli Sokos Hotels Tallinna müügi- ja turundusdirektor. Varsti pea kaks aastat tagasi otsustas ta loobuda palgatööst ja hakata ettevõtjaks. Esimese aastaga on ta loonud kaks ettevõtet. Neist üks, Your Brand Up Studio aitab väiksematel ja suurematel ettevõtetel õnnestuda müügis ja turunduses. Selle eriline fookus on brändingul, ent ka teistel uutel suundadel turunduses nagu identiteedi-, sisu- ja elamusturundus, teenusedisain ning fookuse juhtimine. Teine, Estonishing Stay Apartments, (www.estonishingstay.ee), opereerib Tallinna kesklinnas külaliskortereid. Detsembris kirjutas Evelin koos kaasautor Olesija Sauega raamatu “Bränd nimega Sina”, mis ilmub märtsikuus ka inglise keeles.

  Your Brand Up Studio 

  Teenused: bränding, sotsiaalmeedia turundus, storytelling, teenusedisain, strateegia.

 • Indrek Põldvee

  LinkedIn spetsialist 3 loengut Teemad: Sotsiaalmeedia, Müük

  Indrek on B2BGrowth asutaja, LinkedIn spetsialist ja strateeg. Neli aastat (2015-2019) on ta tegutsenud idufirmaga Sorry as a Service. Tänaseks on firma edukalt maha müüdud ja uutele omanikele edasi antud. Selle aja jooksul on ta õppinud edukalt kasutama LinkedIn’i müügitööriistana. Tema klientideks on olnud Pipedrive, TransferWise, Briti Telekom, DPD UK ja paljud teised. Ettevõtte on läbinud maailma populaarsema startup programmi nimega Techstars, kuhu võtakse vaid 1% ettevõtetest.Indrek on kasutanud aktiivselt LinkedIn’i üle 4 aasta ja omandanud praktilisi teadmisi ja läbinud erinevaid LinkedIn’i poolt pakutud koolitusi. Indreku koolitused on ülesehituselt väga praktilised. Indrek on Eesti ühe kõige populaarsema ettevõtlus podcast’i Hakkame tegutsema asutaja, mis on saadaval Delfi keskkonnas.

  B2B Growth, LinkedInkoolitused.ee

  Teenused: Sisekoolitused (alates 600.- 3h); LinkedIn strateegia koostamine (alates 2000.-); LinkedIn ettevõtte ja personaalsete kontode haldused (alates 500.- kuu); Profiilide korrastamine alates (350.- per profiil)

 • Riho Muuga

  UX/UI disainer 2 loengut Teema: Disain

  Riho on 15 aastase kogemusega UX/UI disainer. Igapäevaselt tegeleb ta erinevate veebide, platvormide ning äppidega. Kaardistab, prototüübib ja visualiseerib innovatiivseid lahendusi, mis on äriliselt toimivad ning kasutajale mugavad opereerimiseks. Tema spetsiifikasse kuulub ka prinditööd ja vähesemal määral bränding. Peab oluliseks lihtsaid lahendusi, mis on kasutajale mugavad ning ärile kasulikud.

  Just Creative

  Teenused: veebidisain, graafiline disain, UX/UI.

 • Ahti Kaskpeit

  Audio-video produtsent 2 loengut Teema: Video

  Ahti kogemus meedia maastikul ja sisuloomes on juba 20 aasta pikkune. Ta on audiovisuaalse meedia entusiast aga tunneb väga huvi ka suure pildi vastu ja huvitub sellest, kuidas turundus aitaks igast küljest kaasa ettevõtete edule. Ahti peamine eesmärk igal sammul oma karjääris on olnud maksimaalse väärtuse loomine klientidele.

  Marathon Studios

  Teenused: Podcasti salvestus 70€+km/tund, stuudio rent filmimiseks koos kaamerate, valguse ja heliga 110€+km/tund, seminari või koolituse filmimine – 600€+km/päev.

 • Helen Pärli

  Koolitaja & HR professionaal 2 loengut Teemad: Sotsiaalmeedia, Bränding

  Helen on sertifitseeritud koolitaja ja kirglik HR professionaal. Helen on üle viie aasta olnud tegev personalijuhtimise valdkonnas, personalijuhina on ta saanud kogemuse kõigist HR valdkondadest. Tal on personalijuhtimise magister, ta on läbinud täiskasvanute koolitaja koolituse ning omandanud rahvusvaheliselt tunnustatud DiSC® koolitaja sertifikaadi, et aidata inimestel paremini mõista ennast ja teisi. Talle on alati olnud südamelähedane aidata inimestel leida endas peituv võimekus oma soovid ja unistused ellu viia ning olla iseenda parim versioon. Helen usub siiralt, et igas inimeses on peidus väga palju potentsiaali, mis ootab realiseerimist.

  B2B Growth, LinkedInkoolitused.ee

  Teenused: LinkedIn profiilide auditid, isiklike ja ettevõtte profiilide korrastamine, strateegiate loomine ja elluviimine, kontode haldus ning erinevatel teemadel LinkedIn sisekoolitused.