Zone kui isikuandmete vastutav töötleja

Et saada rohkem teavet Zonest kui isikuandmete vastutavast töötlejast, palun tutuvuge meie Privaatsuspõhimõtetga.

Isikuandmete vastutava töötlejana töötleme isikut tuvastavat teavet, mida meie teenuseid kasutavad kliendid usaldavad meie hoolde. See teave hõlmab kliendi nime ja kontaktandmeid, mida küsime kasutajakonto loomisel või domeeninime registreerimisel meie vahendusel. Isikut tuvastada võimaldav teave võib hõlmata ka tehnilisi andmeid, mis on seostatav kliendiga ja mida kasutatakse meie teenuste töökindluse ja turvalisuse tagamiseks, näiteks IP-aadressid meie logides ja muudes lahendustes. Zone Media OÜ Privaatsuspõhimõtted laienevad ka andmetele ja analüütikale, mis on seotud meie veebisaidi ja turunduskanalite kasutamisega.

Meie veebilehel on pidevalt kättesaadav nimekiri isikuandmete töötlejatest, keda Zone Media OÜ kasutab admete töötlemiseks meie klientide nimel ning kes võivad kokku puutuda meie teenuseid kasutava kliendi isikut tuvastada võimaldava teabega.

Enamuse klientide puhul ei näe me vajadust täiendavaks isikuandmete töötlemist käsitlevaks kokkuleppeks, küll aga võib see olla mõistlik, kui kasutate meie serveriteenuseid teistele ettevõtetele teenuste osutamiseks, seda nõuavad teie audiitorid või juristid. Oleme koostanud meie teenuste ja protsessidega sobituva Andmetöötluslepingu (sama inglise keeles, vene keeles), mille saab andmete sisestamise järel digiallkirjastada ning saata andmekaitse@zone.ee meiepoolseks digiallkirjastamiseks (lisame märkuse lepingu kohta ettevõtte kasutajakonto(de)le).

Zone kui isikuandmete volitatud töötleja

Et saada rohkem teavet Zonest kui isikuandmete andmete volitatud töötlejast, palun tutvuge Zone Media OÜ Teenusetingimustega.

Laadides oma isikuandmeid meie serveritesse või genereerides neid andmeid meie serverites jääb klient selliste andmete vastutavaks töötlejaks ja Zone muutub isikuandmete volitatud töötlejaks, kelle kohustuseks on neid andmeid kaitsta. Sellist olukorda reguleerivad meie Teenusetingimused, millega meie kliendid nõustuvad, kui loovad meie juures kasutajakonto (ZoneID). Tegemist on õiguslikult siduva lepinguga, mis on meie teenuste kasutamise aluseks.

On oluline märkida, et kliendiandmete vastutava töötlejana ei töötle Zone ühegi meie kliendi andmeid väljaspool Euroopa Liitu/Euroopa Majanduspiirkonda ega edasta kliendi andmeid kolmandatele osapooltele.

Täiendavat lugemist