ZONE.EU ja EURid ühine fotomäng Nagis

Ardi Jürgens
Jaga:

Antud blogipostitus on 165 kuud vana ning ei pruugi olla enam ajakohane.

IkoonTänavu kevadel täitus Euroopa tippdomeenil EU kolmas aasta. Selle toreda tähtpäeva puhul korraldavad EU domeenide register EURid ja EU domeenide ametlik registripidaja Eestis ZONE.EU vahva fotomängu. Kuivõrd nende kolme aastaga on EU domeene registreeritud juba rohkem kui kolm miljonit ja Eestissegi on neid registreeritud üle kaheksa tuhande, siis kutsumegi kõiki huvilisi käima linnas või suisa metsas lahtiste silmade ning laskevalmis fotoaparaadiga. Seda kõike selleks, et neid domeene kõige põnevamates olukordades jäädvustada ja seejärel konkursile saata!

Konkursile ootame sellist fotot, mis on kas rabav, kütkestav, naljakas, huvitav, põnev või kõik need asjad kokku. Meie spetsialistide žürii hindab foto juures nii domeeninime ennast kui ka situatsiooni ning keskkonda milles domeen asub või kus pilt domeenist võetud. Keelatud pole ka lavastused – peaasi, et foto zhüriile huvitav tunduks. Ainus tingimus on see, et domeen peab olema REAALSELT registreeritud. Pildistada võib reklaambännereid, kaubikuid, vaateaknaid, riidehilpe, slõuganeid, logosid või mida iganes, kus EU domeeni parasjagu kujutatud on.

nagi250x250

Fotomäng „Märka domeeni“ kestab 15. aprillist kuni 7. maini ning selles osalemiseks lae oma foto domeenist Nagi.ee konkursikeskkonda. Lisa oma fotole lühike kirjeldus selle kohta, kus täpselt ja millal on foto üles võetud ning kui foto saamisega kaasneb ka mõni huvitav lugu, siis lisa ka see oma foto juurde. Iga osaleja võib konkursile saata suisa mitu fotot, piiranguid ei ole.

Parima foto selgitab välja ZONE.EU ja EURid tiim ning võitja saadetakse koos kaaslasega neljaks päevaks Euroopa südamesse Brüsselisse TASUTA! Võidureis sisaldab majutamist hotellis koos hommikusöögiga ning transporti Brüsseli lennujaamast hotelli ja hiljem tagasi lennujaama. Täpsemad tingimused ja kuupäevad täpsustatakse võitjaga juba hiljem eraldi. Võitja tehakse teatavaks Euroopa Päeval, 9. mail Tallinnas Tammsaare pargis toimuval Euroopa Päeva teemalisel vabaõhuüritusel ja Nagi.ee ning ZONE.EU kodulehtedel.

Kommentaarid

2 kommentaari
  • Kas piisab pildist vaid EU või .EU või peaks olema see siiski ala zone.eu?

    • Domeeninimi peaks koosnema juba registreeritud domeenist a’la nimi.eu, vaid tippdomeenist endast ei piisa.

Kommentaarid suletud.

Populaarsed postitused

Partner soovitab:
Veebilehe optimeerimine paneb tulud kasvama

Digielu
Tänapäevase veebilehe optimeerimine mõjutab otseselt seda, kui hästi nii otsingumootorid kui ka kasutajad sinu veebilehte tajuvad.

Teeme andmebaasiühendused turvalisemaks

Ingmar Aasoja
Teatavasti on SQL andmebaaside kasutajatel vaikeseadistustes lubatud ühenduda ainult lokaalselt, mis tagab selle, et andmed ei liigu üle võõraste võrkude....

Partner soovitab:
Kuidas tõsta e-poe müüki disaini abil?

blogi
Kas oled märganud, et veebilehed on justkui uued vaateaknad? Inimesed toimetavad üha enam veebis, mis tähendab, et ka suur osa oste tehakse seal. See...