Klientidel teenustest nüüd parem ülevaade

Rauno Kais
Jaga:

Antud blogipostitus on 120 kuud vana ning ei pruugi olla enam ajakohane.

screenshot2Tänasest avaneb Zone klientidel “Minu Zone” iseteeninduskeskkonda sisenemisel uus ja kompaktne leht, mis annab senisest parema ülevaate kasutusel olevatest Zone teenustest.

Erinevalt varasemast on kõik teenused ja arved koondatud ühele lehele, mis lihtsustab kliendil oma teenuste haldamist, uute teenuste tellimist ja vajadusel ka arvete tasumist.

ZoneID konto andmeid saab vaadata ja soovi korral ka muuta vajutades lehe päises “Konto seaded”. Soovitame need andmed kindlasti aktuaalsetena hoida, nii jõuab vajalik informatsioon alati õigele e-posti aadressile.

Teenuseid on võimalik hallata lehe keskel olevas tabelis, mis on jaotatud teenuste kaupa. Arvete arhiiviga saab tutvuda lehe alumises osas ja selles jaotises on võimalik otse pangalingi kaudu tasuda ka teenuste arveid.

Populaarsed postitused

Vähem peavalu uute PHP versioonidega

PHP 8.2 nüüd ametlikult väljas

Ingmar Aasoja
PHP versioon 8.2 on nüüd ametlikult väljas. Käesolevaga keskendume sellega kaasnevatele olulisematele uuendustele.

Partner soovitab:
Veebilehe optimeerimine paneb tulud kasvama

Digielu
Tänapäevase veebilehe optimeerimine mõjutab otseselt seda, kui hästi nii otsingumootorid kui ka kasutajad sinu veebilehte tajuvad.

Teeme andmebaasiühendused turvalisemaks

Ingmar Aasoja
Teatavasti on SQL andmebaaside kasutajatel vaikeseadistustes lubatud ühenduda ainult lokaalselt, mis tagab selle, et andmed ei liigu üle võõraste võrkude....

Partner soovitab:
Kuidas tõsta e-poe müüki disaini abil?

blogi
Kas oled märganud, et veebilehed on justkui uued vaateaknad? Inimesed toimetavad üha enam veebis, mis tähendab, et ka suur osa oste tehakse seal. See...