Tööd alustas domeeninimede töörühm

Ardi Jürgens
Jaga:

Antud blogipostitus on 176 kuud vana ning ei pruugi olla enam ajakohane.

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium teatab:

Täna, 15. mail 2008 Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumis tööd alustanud domeeninimede töörühm plaanib sügiseks esitada ettepanekud Eesti domeeninimede registreerimise paremaks korraldamiseks.

“Töörühma ülesanne ei ole kerge – leida parim lahendus .ee lõpuga domeeninimede haldamiseks, aga seda nii, et ei riivataks interneti kui vaba kommunikatsioonikeskkonna põhiolemust,” ütles majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Parts.

Töörühma ülesanne on teha ettepanekud Eesti domeeninimede registreerimise ja haldamise õigusliku regulatsiooni ning organisatsiooniliste lahenduste väljatöötamiseks.

Ettepanekud ja vajadusel õigusaktide kavandid esitab töörühm majandus- ja kommunikatsiooniministrile 1. oktoobriks 2008.

Töörühma on kaasatud EENet, Keemilise ja Bioloogilise Füüsika Instituut, Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liit, eraettevõtted ning Haridus- ja Teadusministeerium.

Populaarsed postitused

Partner soovitab:
Veebilehe optimeerimine paneb tulud kasvama

Digielu
Tänapäevase veebilehe optimeerimine mõjutab otseselt seda, kui hästi nii otsingumootorid kui ka kasutajad sinu veebilehte tajuvad.

Teeme andmebaasiühendused turvalisemaks

Ingmar Aasoja
Teatavasti on SQL andmebaaside kasutajatel vaikeseadistustes lubatud ühenduda ainult lokaalselt, mis tagab selle, et andmed ei liigu üle võõraste võrkude....

Partner soovitab:
Kuidas tõsta e-poe müüki disaini abil?

blogi
Kas oled märganud, et veebilehed on justkui uued vaateaknad? Inimesed toimetavad üha enam veebis, mis tähendab, et ka suur osa oste tehakse seal. See...