Tööd alustas domeeninimede töörühm

Ardi Jürgens
Jaga:

Antud blogipostitus on 189 kuud vana ning ei pruugi olla enam ajakohane.

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium teatab:

Täna, 15. mail 2008 Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumis tööd alustanud domeeninimede töörühm plaanib sügiseks esitada ettepanekud Eesti domeeninimede registreerimise paremaks korraldamiseks.

“Töörühma ülesanne ei ole kerge – leida parim lahendus .ee lõpuga domeeninimede haldamiseks, aga seda nii, et ei riivataks interneti kui vaba kommunikatsioonikeskkonna põhiolemust,” ütles majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Parts.

Töörühma ülesanne on teha ettepanekud Eesti domeeninimede registreerimise ja haldamise õigusliku regulatsiooni ning organisatsiooniliste lahenduste väljatöötamiseks.

Ettepanekud ja vajadusel õigusaktide kavandid esitab töörühm majandus- ja kommunikatsiooniministrile 1. oktoobriks 2008.

Töörühma on kaasatud EENet, Keemilise ja Bioloogilise Füüsika Instituut, Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liit, eraettevõtted ning Haridus- ja Teadusministeerium.

Populaarsed postitused

Nutikas Pilveserver: tark lahendus e-poe ja nõudlike veebiprojektide jaoks

Tanel Männik
Nutikas Pilveserver pakub nüüdisaegset ja kulutõhusat lahendust, mis ühendab endas paindlikkuse ja võimsuse, et rahuldada kõrge külastatavusega...

Hallatud või halduseta platvorm: kumb vastab paremini sinu vajadustele?

Martin Kirs
ZoneOS platvorm on meie hallatavate teenuste alustala, sisaldades endas justkui mitme IT-spetsialisti pädevusi. Kuidas see platvorm on nii "nutikas" ja...

Zone Veebiakadeemia - lihtsad tööriistad kodulehega alustamiseks

blogi
Zone Veebiakadeemia uue hooaja värskeimas osas räägib Zone arendustiimi juht Ingmar kasulikest tööriistadest, mis aitavad sul hõlpsalt ja arusaadavalt...

Partner soovitab: Kodulehe hooldus ehk kuidas kaitsta seda küberrünnakute eest

MarketingSharks
Veebiarenduse maailmas on WordPress vaieldamatult üks kõige populaarsemaid sisuhaldussüsteeme.