Tasuta veebimajutuse reformi teine faas

Ardi Jürgens
Jaga:

Antud blogipostitus on 171 kuud vana ning ei pruugi olla enam ajakohane.

Eelmise aasta sügisel alustasime Zone.ee tasuta veebimajutusteenuse ümberkorraldamise protsessi, mille eesmärgiks oli teha teenus kasutajate jaoks natukene lihtsamaks ja anda sellele selgem joon. Toonast postitust reformi olemuse kohta saate lugeda aadressilt http://blog.zone.ee/2008/10/09/varskendame-tasuta-veebimajutusteenust/.

Üks osa sellest reformist oli muudatus teenuse kasutajate veebiaadressides. Senised aadressid, mis olid kujul www.zone.ee/kasutajanimi, asendusid aadressidega kujul web.zone.ee/kasutajanimi.

Et üleminek oleks kasutajate jaoks võimalikult sujuv, oleme me viimase 11 kuu jooksul suunanud veebipäringuid vanadelt aadressidelt uutele ümber. See on võimaldanud otsingumootoritel reindekseerida kogu vana sisu uuelt aadressilt ja andnud ka kasutajatele aega URL’e muuta ja muid vajalikke toimetusi teha.

Nüüd oleme jõudnud sellesse faasi, kus vanade URL’ide automaatsest ümberkirjutamisest on aeg loobuda. Sellega seoses astume järgmised sammud:

  • Alates 15. septembrist kuvatakse vanale www.zone.ee/kasutajanimi aadressile tulnud külastajale teade, milles palutakse tulevikus kasutada uut aadressi web.zone.ee/kasutajanimi. Külastajat automaatselt enam edasi ei suunata.
  • Alates 1. detsembrist käesoleval aastal vanad aadressid, mis olid kujul www.zone.ee/kasutajanimi enam ei tööta

Kommentaarid

2 kommentaari
  • Iseendast hea uudis, et asjad lõplikult kadunud pole. Vahepeal kuvati küll mingeid teateid stiilis: “koduleht suletud, kuna ei sisu ei vasta nõuetele… ” ja muud sarnast.

    Hea, et nüüd siiski midagi alles on. Kahjuks ei suutnud kõiki kunagi zone abiga tehtud lehti siiski külastamiskõlblikuks saada. Aadressi sisestamisel uuel kujul nõutakse mingit aktiveerimist või kuhugi sisenemist. Kahjuks ei mäleta aga username/passwordi… Ehk oskab keegi soovitada, mismoodi saaks teada kunagise kodulehe parooli, kui ei mäleta muud, kui ainult aadressi?

  • Sellise murega tasuks pöörduda meie klienditeeninduse poole aadressil abi@zone.ee ja kindlasti tuleks oma kirjas kohe ära märkida kodulehekülje aadress. Seejärel otsime me välja kodulehekülje registreerimisel esitatud andmed ja saame teile kasutatud parameetreid meelde tuletada.

Kommentaarid suletud.

Populaarsed postitused

Partner soovitab: Kodulehe hooldus ehk kuidas kaitsta seda küberrünnakute eest

MarketingSharks
Veebiarenduse maailmas on WordPress vaieldamatult üks kõige populaarsemaid sisuhaldussüsteeme.

Hea klienditugi on edu valem ehk halloo, miks sa ei vasta?

Martti Varik
Kui suur võib olla pettumus olukorras, kus vajad kiiresti töömeest või ehitajat ning saadad e-posti päringu kaheksale spetsialistile, aga mitte keegi...

Lühim .EE domeen läks kaubaks rekordhinnaga

Lemme Suve
Hiljuti tõi Eesti Interneti SA turule aastaid reserveerituna hoitud domeeninimed. Omanikke ootavad paljud eksklusiivsed domeenid - mitmed Eesti kohanimed,...

Vana veebimeil läheb hingusele, on aeg uuendada harjumusi!

Kaarel Urva
31. oktoobril 2023 tõmbame juhtme seinast oma vanal veebimeilil (webmail.zone.ee), mis on viimased neli aastat paralleelselt kasutuses olnud uue, pidevalt...