Zone on konverentsi Nordic Domain Days ametlik partner

Ardi Jürgens
Jaga:
Nordic Domain Days logo

Meie regiooni üks aasta tähtsamaid domeenivaldkonna üritusi Nordic Domain Days toimub juba vähem kui kuu aja pärast Stokholmis. Tänavuse ürituse teeb meie jaoks eriliseks see, et oleme ainsa esindajana Baltimaadest NDD ametlik digitaalpartner.

Põhja-Euroopa domeenivaldkonna olulisemad tegijad kogunevad Stockholmis 7.-9. maini. Ka meie oleme oma tiimiga seal kohal ning eriti hea meel on meil seekordset konverentsi toetada läbi digitaalse partnerluse. Me ei jõua juba ära oodata, et kohtuda seal oma koostööpartnerite, kolleegide, klientide, konkurentide ja teiste kogukonna liikmetega.

Mida see konverents endast kujutab? See on koht, kus domeeniregistrid, registripidajad, edasimüüjad, teenusepakkujad ja investorid tegelevad networkkimisega ja jagavad kahe päeva jooksul omavahel erinevaid kasulikke teadmisi. Eeskätt on tegemist suurepärase võimalusega keskenduda isiklikule suhtlusele valdkonna põhitegijatega ning nii noppida kui ka jagada kogemusi kõigest, mis domeenindust puudutab.

NDD kasvas välja Rootsi Interneti Sihtasutuse (.SE domeeniregister) poolt korraldatavast iga-aastasest konverentsist The Internet Days, kuid tänu NDD asutajale ja kuraatorile Lars “LG” Forsbergile on sellest tänaseks saanud eraldi mitmepäevane üritus, mis nüüdseks meelitab kohale osalejaid kogu maailmast.

Loodetavasti võtab Stockholm meid vastu imeilusa kevadise ilmaga.

Populaarsed postitused

Retro-kodulehemajutus webzone.ee sulgeb uksed

Ardi Jürgens
1999. aastal – küberruumi mõistes eoone tagasi – alustas Zone tasuta kodulehemajutuse pakkumist. Pea veerand sajandit järjepidevat tegutsemist...

EIS hakkab müüma reserveeritud .EE domeene

Ardi Jürgens
Eesti tippdomeeni register teavitas kavatsusest alustada 16. maist seni reserveeritud .EE domeenide müümist registreerijatele.

Kommentaar Eesti.ee e-posti sulgemisele

Ardi Jürgens
Riigi Infosüsteemi Amet (RIA) andis 3. mail teada, et 1. novembrist lõpetatakse Eesti.ee keskkonnas nimeliste postiaadresside pakkumine.

WordPressi värskeim versioon nüüd väljas

Ingmar Aasoja
Eile tuli ametlikult välja WordPressi värskeim reliis, versiooninumbriga 6.2.