Uus: Dünaamilised ressursid Pilveserverile

Ardi Jürgens
Jaga:

Antud blogipostitus on 101 kuud vana ning ei pruugi olla enam ajakohane.

rek2-pilv6Tahan veidi rääkida suurepärasest Pilveservereid puudutavast uuendusest, nimelt ressursside dünaamilisest haldamisest.

Värskendasime eelmisel nädalal klientide haldusliidest “MinuZone”. Lehed said kaasaegsema välimuse ning loodetavasti suutsime ka paljude funktsionaalsuste leidmise/kasutamise senisest mugavamaks teha.

Pilveserverite sektsiooni lisandus uus kiirviide “Muuda ressursse”, millel klikkides avaneb vaade kolme põhiressursi “protsessor”, “mälu” ja “kettamaht” näitajatega ning serveri tunnihinnaga.

slaiderid

Vaikimisi kuvatakse teenuspaketi järgselt eraldatud või eelnevalt seadistatud parameetrid. Neid saab muuta kuvatud indikaatoreid edasi-tagasi sikutades. Vastavalt värskendatakse ka lehe allosas olevat serveri kasutamise tunnihinda. Lähtepunktiks on alati Pilveserveri teenuspaketi järgsed ressursid – alla teenuspaketis ette nähtu ei saa ressursse tirida.

Lisaressursside kasutamisel ei ole ajalist piirangut, seetõttu tuleb loobumise korral need ise samast liidesest maha võtta.

Hinnad on samad kõikides käideldavustsoonides. Need hakkavad kehtima ka Amsterdami tsoonis, mis muutub laiemale avalikkusele kättesaadavaks hiljemalt juuli lõpuks. Seni teenindame seal vaid üle võetud HAVirtuali kliente ja erilahendusi.

Popular posts

Zone blogi 16

Pidupäev: Zone blogi 16!

Jaanus Putting
Täna 16 aastat tagasi, 3. novembril 2006 nägi ilmavalgust Zone blogi. Oma kõige-kõige esimeses postituses rõõmustasime toonase olulise verstaposti,...

Elektrivarustus eriolukorras

Ardi Jürgens
Energiavarustus on hetkel äärmiselt aktuaalne teema ja ka meie poole on korduvalt pöördutud küsimustega, mis puudutavad Zone infosüsteemide talitlusvõimet...

Zone klienditugi ehk kuidas võimas tosin aitab 200 000 kasutajat

Kaarel Urva
Mina olen Kaarel ja kirjutan seekordses blogiartiklis Zone klienditoest ning sellest, kuidas ka sina saaksid oma ettevõtte kliendituge efektiivsemaks...

SPF ja Gmail. Jälle!

Kaarel Urva
Ehk miks Gmail mu kirjad tagasi lükkab?Alates 7. juunist on Gmail hakanud tagasi lükkama kõiki e-kirju, mis saabuvad domeenidelt, millel on puudu SPF...