Pane oma e-äri käima kõigest ühe päevaga!

  • või järgi meie juhised WordPress e-poe käivitamiseks

Kas sulle sobib WordPress või Voog?

Voog on lihtsaim võimalus alustamiseks – teed toodetele lehed, lisad nupu ostukorvi lisamiseks ja võid hakata kohe müüma kas arvega või kasutades nende Maksekeskuse liidestust. WordPress + WooCommerce on Eestis enimkasutatud väiksemate e-poodide platvorm, mis võimaldab hõlpsat laiendamist ja millega on kogemust pea kõigil Eesti veebiarendajatel. Kui plaanid suuremat poodi vaata ka PrestaShop’i ja Magento tutvustusi.

 

 

Miks .shop?

.shop domeen on lühike ja lööv tippdomeen, mis on kergesti mõistetav paljudes keeltes ja kultuurides. See sobib nii teenuste kui toodete veebis müümiseks ja annab mitmeid eeliseid oma äri edendamiseks, märksõnade optimeerimiseks, alamdomeenide kasutamiseks ning domeenide suunamisteks.

Paljud ettevõtjad vajavad raskete aegade üleelamiseks muid viise. E-pood on selleks üks hea võimalus. Eurostati andmetel tegi 2018. aastal 69% Euroopa internetikasutajatest ostu e-poest. Registreeri .shop domeen kohe, head hinnad ei kehti igavesti.

Aga loomulikult saab e-poe teha mistahes domeenile 😉

 

 

Kuidas e-poega alustada?

Registreeri domeen ja telli Virtuaalserver. Otsusta, kas tahad alustada WordPressi või Voogi peal, seejärel:

  • WordPressi saad paigaldada Zone+ abil, siis saad lisada teema ja pluginad ning teha seadistused, täpselt nagu Poose.EU juhises ja videos kirjas.
  • Voog Plus paketi saad tellida samuti Zone+ alt.

 

 

Kuidas valida sobiv platvorm?

Et aidata sul valida, panime kokku levinumatest platvormidest videoformaadis lihtsad ülevaated:

Magento – Magento Community versioon on vabavaraline ja tasuta. Avatud lähtekood annab vabaduse kohandada tarkvara vastavalt oma äri vajadustele. Magento on suure koormustaluvusega, kergesti skaleeritav, dünaamilise hinnastamisvõimekusega, tervikliku tarkvara arhitektuuriga ja turvaline.

WordPress + WooCommerce – on mõeldud veebidele, millele on soov lisada e-poe funktsionaalsus. WooCommerce plugina kasutamine on WordPressi kasutajale lihtne ja arusaadav. Olemas on väga palju e-poe templiite, mida on võimalik väga mugavalt kohandada.

PrestaShop – sobib hästi e-poodide jaoks, mis on juba mahukamad (tooteid on sadades). Prestashop sobib sulle, kui sa oled varasemalt e-poodide haldamisega kokku puutunud. Prestashopil on erinevate funktsioonide jaoks moodulid (enamus tasulised), mille installeerimine on pisut keerulisem kui Woocommerce puhul.

Voog –  on veebilehtede ja e-poodide ehitamise ja haldamise tööriist, mida on lihtne kasutada, kuid mis võimaldab samal ajal paindlikkust ja mänguruumi. Voog on loodud kõigile, kes soovivad kaasaegset ja kohanduva disainiga veebilehte või e-poodi. Ei mingit õppimist ega IT­-alaseid oskusi, sina maksad kuumaksu ja nemad hoiavad kõike vajalikku püsti ja uuendatuna.

ShopRoller on pilvepõhine e-poe platvorm, mis sobib nii algajale kui kogenud kaupmehele oma äri laiendamiseks ja paremaks haldamiseks. Seda on lihtne käivitada ning mugav hallata.

 

Miks registreerida domeen Zones?

Soodne Tasuta nimeserverid ja domeeni parkimine
Mugav Domeeni ja veebiserveri haldamine mugavas Minu Zone keskkonnas
Kiire Täisautomaatne domeeni registreerimine  ja virtuaalserverite loomine
Turvaline DNS serverid kolmes asukohas ja DNSSEC kasutamise võimalus
Lihtne Lisades domeenitellimusele virtuaalserveri saad veebi ja eposti tööle veerand tunniga

Zone pakub enam kui 370 tippdomeeni registreerimise võimalust:

maatunnusega(.ee, .fi, .lv), geneerilised (.com, .net, .org) ja uued (.beer, .design, .pink).

 

Vaata kõiki domeene ja hindu

 

Vajad abi või Sul on küsimusi? Kirjuta meile info@zone.ee