Zone veebimajutuse partnerprogramm: koos oleme tugevamad

Hakka Zone koostööpartneriks! Soovita meid oma klientidele ja teeni raha.
Mida rohkem uusi kliente sa meie veebimajutusteenuseid kasutama suunad, seda kõrgemat komisjonitasu teenid. Võidad sina ja võidame meie.

Liitu meie partnerprogrammiga!

Hõlbus lisateenistus

Meie partnerina on sul lihtne teenida lisaraha. Oleme oma usaldusväärsuse poolest Eesti eelistatuim veebimajutusteenuse pakkuja. Ainuüksi see argument aitab sul kliendiportfelli kasvatada ning komisjonitasu suurendada.

Kliendid kiidavad

Meil on maailma kõige õnnelikumad ja rahulolevamad kliendid, kes hindavad kõrgelt meie poolt pakutava teenuse usaldusväärsust ja stabiilsust. Me kuulame oma kliente ja räägime temaga talle arusaadavas keeles.

Pädev ning kiire tugi

Meie koostööpartnerid on meile olulised. Seetõttu oleme sulle alati kättesaadavad läbi professionaalse ja kiire toe. Aitame sind igapäevaküsimustes ja anname nõu, kuidas partnerina veelgi tõhusamalt raha teenida.

Kuidas töötab Zone partnerprogramm?

Teeni kuni 50 EUR ühe soovituse pealt ning lisaks 15% aastas teenusepaketi maksumusest järgneval neljal aastal.

Partnerprogramm Zone’iga on mõlemale kasulik: meie saame rohkem kliente, teie saate teenida raha. Meie partnerina on sul meid lihtne reklaamida – oleme oma kvaliteedi ja usaldusväärsuse poolest Eesti eelistatuim veebimajutusteenuse pakkuja.

Oletame, et sa leiad meile viis uut veebimajutuse paketi klienti – kolm paketti Starter, üks pakett Business ning üks pakett Pro. Vaadates paremal olevat graafikut… teeb see kokku 501,44 EUR boonusraha! Kõlab tehtavalt?

StarterBusinessPro
Komisjonitasu liitumisel20 €30 €50 €
Järgmise 4 aasta jooksul teenid igalt kliendilt kes on Zones47,16 €83,16 €136,8 €
Kokku:67,16 €113,16 €186,8€

Kuidas alustada raha teenimisega?

Samm 1: Liitu programmiga

Täida allolev liitumisvorm, tutvu tingimustega ja esita meile taotlus. Taotluse vaatab läbi meie partnerprogrammi haldur ja annab otsusest esimesel võimalusel teada.

Samm 2: Jaga promokoodi

Partneriks saades edastame sulle unikaalse promokoodi/lingi, mida saad Zone veebimajutusteenuseid soovitades oma klientidele jagada.

Samm 3: Oota raha laekumist

Kui klient tellib sinu poolt edastatud unikaalse promokoodi/lingi kaudu Zone veebimajutusteenuseid, oled automaatselt teeninud komisjonitasu vastavalt kliendi valitud paketile.  Liitu meie partnerprogrammiga

  Liitumiseks peab sul olema ZoneID  Keda ootame Zone koostööpartneriks?


  Suunamudijaid

  Kas jagad oma jälgijatele teemasid SEO-st, PPC-st, PR-st, turundusest, sisuturundusest, e-ettevõtlusest ja infotehnoloogiast üldisemalt? Teeni lisaraha ja reklaami Zone veebiteenuseid oma ajaveebis, sotsiaalmeedias või muudes kanalites.

  Arendajaid

  Teed kliendile veebide erilahendusi? Teeni raha soovitades nendele lahendustele veebikodu Zones.

  Veebi- ja/või meediagentuure

  Tegeled mahukamate WordPressi, Prestashopi, Magento projektide arendamisega? Soovita Zone veebimajutust oma klientidele ja teeni erivahendustasu.

  Koolitajaid

  Tegeled kursuste ja webinaride korraldamisega, koolitustega või õpetad veebide loomist, turundust & SEO’d? Reklaami Zone teenuseid affiliate linkide abil ja teeni raha.

  Digiturundajaid

  Teeni Zone sidusprogrammiga lisaraha, kui orienteerud kõiges, mis seotud SEO’ga või kui sul on juurdepääs erinevatele turundusressurssidele Zone reklaamimiseks.

  Sind!

  Kui sa ei kategoriseeru eelnimetatuisse, aga leiad, et saad kasulik olla nii meile kui ka iseendale Zone veebimajutusteenuste soovitamisega, siis anna endast märku!