Zone toetab BlogFesti

Rauno Kais
Jaga:

Antud blogipostitus on 152 kuud vana ning ei pruugi olla enam ajakohane.

Zone on 25. mail Reval Hotel Olümpias aset leidva Tallinn BlogFest 2010 peasponsor. Seekordse BlogFesti fookuses on ärialane blogimine ja sotsiaalmeedia, selle valdkonna seonduvad visioonid, kogemused ja nõuanded.

Eelmisel aastal osalesime BlogFestil külalistena ja meie kogemused olid niivõrd head, et otsustasime seekord ise samuti üritusele õla alla panna. Tallinn BlogFest 2010 peakorraldajaks on Altex Marketing, kellega meil on olnud rõõm juba pikemat aega koostööd teha.

BlogFesti selleaastane esinejate nimekiri on muljetavaldav: Helge V. Keitel (KK-Net), Toomas Toots (Freqmedia Inc.), Meelis Mandel (Äripäev), Maria Belovas (Välisministeerium), Mari-Liis Rüütsalu (Estravel), Triin Tammert (Estonian Air), Anneli Ohvril (Teeme Ära), Kaidi Kerdt (Veinisõber) ja Robin Gurney (Altex marketing).

Kuna ürituse toetajatele tehakse priipääsmete näol vahest rõõmu ka, siis on meil ära anda kaks priipääset BlogFest-ile. Need paneme loosi meile Facebooki kogunenud sõprade vahel.

Populaarsed postitused

Partner soovitab:
Veebilehe optimeerimine paneb tulud kasvama

Digielu
Tänapäevase veebilehe optimeerimine mõjutab otseselt seda, kui hästi nii otsingumootorid kui ka kasutajad sinu veebilehte tajuvad.

Teeme andmebaasiühendused turvalisemaks

Ingmar Aasoja
Teatavasti on SQL andmebaaside kasutajatel vaikeseadistustes lubatud ühenduda ainult lokaalselt, mis tagab selle, et andmed ei liigu üle võõraste võrkude....

Partner soovitab:
Kuidas tõsta e-poe müüki disaini abil?

blogi
Kas oled märganud, et veebilehed on justkui uued vaateaknad? Inimesed toimetavad üha enam veebis, mis tähendab, et ka suur osa oste tehakse seal. See...