Ümber registreeritud vaid 5% EE domeenidest

Ardi Jürgens
Jaga:

Antud blogipostitus on 148 kuud vana ning ei pruugi olla enam ajakohane.

Eesti Interneti SA saatis laiali pressiteate, milles annab teada, et enne 5. juulit Eestis registreeritud 79 000 domeeninimest on ümber registreeritud 4000, ehk ca 5%.
Selle suhtarvu iseloomustamiseks leidsime hea visuaalse metafoori, mida näete alloleval pildid.
Kui reformi eel registreeritud domeenid kataksid Eesti pindala, siis ümber registreeritud domeenid moodustaksid Saaremaast väiksema tüki.
Ma usun, et ma annan edasi kõikide Eesti registripidajate ja ka tippdomeeni registri ühist soovi, kui palun teil registreerida oma domeen õigeagselt ümber. Vastasel juhul teie domeen aegub ja ühel hetkel lõpetab töö. Ümberregistreerimisega venitada pole mõtet, sellega saate alustada Zone.eu keskkonnas.

Populaarsed postitused

Partner soovitab:
Veebilehe optimeerimine paneb tulud kasvama

Digielu
Tänapäevase veebilehe optimeerimine mõjutab otseselt seda, kui hästi nii otsingumootorid kui ka kasutajad sinu veebilehte tajuvad.

Teeme andmebaasiühendused turvalisemaks

Ingmar Aasoja
Teatavasti on SQL andmebaaside kasutajatel vaikeseadistustes lubatud ühenduda ainult lokaalselt, mis tagab selle, et andmed ei liigu üle võõraste võrkude....

Partner soovitab:
Kuidas tõsta e-poe müüki disaini abil?

blogi
Kas oled märganud, et veebilehed on justkui uued vaateaknad? Inimesed toimetavad üha enam veebis, mis tähendab, et ka suur osa oste tehakse seal. See...