Zone.ee ei ole katki :)

Ardi Jürgens
Jaga:

Antud blogipostitus on 194 kuud vana ning ei pruugi olla enam ajakohane.

Kuuldused sellest, et Zone.ee on katki läinud, on täna õnneks liialdatud, aga vaatame, kas saame kaks kõrvuti pealkirja http://blog.tr.ee ‘sse .

Täna hommikul pani tähelepanelikum internetikasutaja ilmselt tähele, et suurem osa Eesti internetti ei võtnud 8.15 – 8.45 justkui pilti ette. Aarne jõudis isegi oma blogisse kirjutada, et Zone.ee on katki läinud .

Asi on proosalisem. Meie andmetel toimus täna hommikul Elioni Sõle tänava hoones kahjuks elektrikatkestus, mis jättis toiteta hulga sinna kogutud võrguseadmeid. Sealhulgas jäid toiteta ka osad meie peamise ühendusepakkuja Linxtelecomi seadmed.

Meie oleme loodetavasti oma elektriga müttamised selleks aastaks juba ära mütanud 🙂

Zone.ee on terve, punapõsine ja kasvab. Maimukesest peatselt ehk ilusaid pilte…

Populaarsed postitused

Retro-kodulehemajutus webzone.ee sulgeb uksed

Ardi Jürgens
1999. aastal – küberruumi mõistes eoone tagasi – alustas Zone tasuta kodulehemajutuse pakkumist. Pea veerand sajandit järjepidevat tegutsemist hiljem,...

EIS hakkab müüma reserveeritud .EE domeene

Ardi Jürgens
Eesti tippdomeeni register teavitas kavatsusest alustada 16. maist seni reserveeritud .EE domeenide müümist registreerijatele.

Kommentaar Eesti.ee e-posti sulgemisele

Ardi Jürgens
Riigi Infosüsteemi Amet (RIA) andis 3. mail teada, et 1. novembrist lõpetatakse Eesti.ee keskkonnas nimeliste postiaadresside pakkumine.

WordPressi värskeim versioon nüüd väljas

Ingmar Aasoja
Eile tuli ametlikult välja WordPressi värskeim reliis, versiooninumbriga 6.2.