Hakkasime .EE domeenide eeltaotluseid vastu võtma

Rauno Kais
Jaga:

Antud blogipostitus on 152 kuud vana ning ei pruugi olla enam ajakohane.

Tuleval esmaspäeval 5. juulil algab kauaoodatud .EE reform, mille tulemusena saavad kõik soovijad endale .EE domeene registreerida ja neid siis nii palju kui hing ihaldab.

Kuna uue süsteemi kohaselt hakkab kehtima reegel „Kes ees, see mees“, siis tasub juba kohe soovitud domeen endale registreerida. Või vähemasti eeltaotlus esitada, sest need lähevad esimestena .EE domeenide registrisse Eesti Interneti Sihtasutus (EIS).

Täna avalikustasime ka spetsiaalse .EE reformile pühendatud veebilehe www.zone.ee/et/eedomain, kus leidub palju kasulikku informatsiooni alates reformi reeglitest ja lõpetades nõuannetega eraisikutele, firmadele ja välismaalastele, kuidas siis .EE domeene uue korra järgi registreerida.

Pikemalt saab eeltaotlusest lugeda juba meie vastavasisulisest uudisest www.zone.ee/et/uudised?id=213.

Populaarsed postitused

Vähem peavalu uute PHP versioonidega

PHP 8.2 nüüd ametlikult väljas

Ingmar Aasoja
PHP versioon 8.2 on nüüd ametlikult väljas. Käesolevaga keskendume sellega kaasnevatele olulisematele uuendustele.

Partner soovitab:
Veebilehe optimeerimine paneb tulud kasvama

Digielu
Tänapäevase veebilehe optimeerimine mõjutab otseselt seda, kui hästi nii otsingumootorid kui ka kasutajad sinu veebilehte tajuvad.

Teeme andmebaasiühendused turvalisemaks

Ingmar Aasoja
Teatavasti on SQL andmebaaside kasutajatel vaikeseadistustes lubatud ühenduda ainult lokaalselt, mis tagab selle, et andmed ei liigu üle võõraste võrkude....

Partner soovitab:
Kuidas tõsta e-poe müüki disaini abil?

blogi
Kas oled märganud, et veebilehed on justkui uued vaateaknad? Inimesed toimetavad üha enam veebis, mis tähendab, et ka suur osa oste tehakse seal. See...